• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW-8 arıyorum

ithrofila

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA3X...hohner melodika
İhtiyaçtan dolayı satmak isteyenlerden Roland gw-8 arıyorum.

Mart 10 eya 15' ine kadar geçerlidir. Garantisi devam eden acer aspire 5739g 4 gb ramlı p7450 işlemcili, gt240m 2gb ekran kartlı laptop ile de takas edebilirim.
Nakit istenirse verebileceğim miktar 800 tl dir.

İletişim sağlamak isteyenler 0532 738 2856 dan arayabilirler.

Cevap: Roland GW-8 arıyorum

ben satıyorum.zuhal müzik çıkışlı faturalı 1 aylık alet.1 aylık alettte tek bi çizik bile olmaz bilirsin.benimki de öyle.fakat takas değil nakit olmalı.fiyat pazarlıksız 1.300 TL...
düşünürsen ara 0543 647 56 90 adapazarı...

İhtiyaçtan dolayı satmak isteyenlerden Roland gw-8 arıyorum.

Mart 10 eya 15' ine kadar geçerlidir. Garantisi devam eden acer aspire 5739g 4 gb ramlı p7450 işlemcili, gt240m 2gb ekran kartlı laptop ile de takas edebilirim.
Nakit istenirse verebileceğim miktar 800 tl dir.

İletişim sağlamak isteyenler 0532 738 2856 dan arayabilirler.

800 liraya gw8 mi arıyosunuz? ihtiyaçtan bile olsa ki herkes ihtiyaçtan satıyor (ya paraya çeviriyor yada model yükseltiyor) 800 liraya kimse klavyesini satmaz.

bence bu kadarda öldürmeyin bu aleti...

800 liraya gw8 mi arıyosunuz? ihtiyaçtan bile olsa ki herkes ihtiyaçtan satıyor (ya paraya çeviriyor yada model yükseltiyor) 800 liraya kimse klavyesini satmaz.

bence bu kadarda öldürmeyin bu aleti...

Aynen en ucuzu 1.100tl gördüm sıfırı 1.830tl 800e zor ama inş aradını bulursun.

800 liraya exr-46 or satıyorlar, 800 liraya gw-8 satılıyorsa alma derim, çünkü piyasası bu değil, bu kadar ucuza gw-8 satılırsa bence altında birşeyler ara... güvenme derim

aslan han da kutulu sıfır kadar temiz gw-8 i kullanıcının biri oradaki esnafa 700 tl ye verdi. O anda param yoktu direk alacaktım.

Benim durumum öyle iyi olmadığı için o kadar bütce düşündüm. Çünkü 19 marttan sonra müzik işini tamamen bırakmayı düşünüyorum. Gw-8 alıp öyle aklıma geldikçe kahveye kumar oynamaktansa evde cıhazı tuşlarım olur biter. Düşüncem bu.

Korg pa800 256mb mp3 lü org
Behringer full digital ddx3216 mixer
inkel power
2 adet eminence delta pro kolon (diğer ikisini sattım)
2 adet kendi imalatım electrovoice pro aktif kolon (1 ini sattım)
2 adet çift kanallı skaku pro telsiz microfon
3 adet shure 600 sm58 kablolu
nota sehba kolon ayakları org sehbası
1 adet kendi imalatım power amplifikatör

19 mart sonrası bunları da uygun fiyata komple satacağım kısmetse.

Moderatör tarafında düzenlendi:

o adam 700e verdi diye başkaları 800e vermez demekki çok sıkışmış.ben sattım daha 3 gün önce 1250 tl ye 4 aylık

o adam 700e verdi diye başkaları 800e vermez demekki çok sıkışmış.ben sattım daha 3 gün önce 1250 tl ye 4 aylık
bende alayım diye düşündüm ikinci klavye olarak dün ama baktım alanlar hepsi satmış neredeyse özellikle ikinci klavye olarak ama bence güzel alet

Moderatör tarafında düzenlendi:

tek gw-8 ile işe gidiyorum.bazen de orkestraya eşlik ediyorum.hem synt hem master klavye olarak kullanılır.

Nerden biliyorsun ki ? Ben de sıkışık olur ,bende para olur o esnada mesela değil mi. Sonuçta memleketimiz 70 milyon.