• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW 8 Best Of Albüm-keşanlı mustafa

eline saglik ustat basarilar dilerim tesekurler.

sayende roland yok satiyor . zuhal muzikl sahibi ile konustum 10 tane getirdiyorduk sonra 20 tane simdi 50 tane getirtmeye basladik dedi.

eline saglik ustat basarilar dilerim tesekurler.

sayende roland yok satiyor . zuhal muzikl sahibi ile konustum 10 tane getirdiyorduk sonra 20 tane simdi 50 tane getirtmeye basladik dedi.
iltifatınız için teşekkür ederim...bana özelden yazabilirsiniz üstad....

Moderatör tarafında düzenlendi:
emeğinize sağlık çalışmalarınızda başarılar dilerim..

Diğer arkadaşların da söylediği gibi, GW-8' i senin sayende tanıdık. Valla Zuhal müziğin sana yeni bir enstrüman hediye etmesi lazım. Tüm paylaşımlarını dinlediğim için biliyorum, harika eserler vardı. Yeni demolarını da dört gözle bekliyoruz. Sevgiyle kal.

çok güzel bir paylaşım.teşekkürler

mustafa abim. sen bu klavyeyi bir başka kullanıyorsun. tecrübe diyorum üstadım. iyiki varsın. ellerine sağlık abicim. saygılar dilerim.

Bu parçaların uzunlarını I. Trakya Döneminde dinlemiştik. Bundan böyle yeni kayıtlara hazırlanıyoruz... ilginize teşekkür ederim....
Anladım abicim şahsen ben sizin tüm çalışmalarınızı kayıt altına almıştım ama bazı parçalar gözümden kaçtı galiba mesela "alta gracia" "hekimoğlu" "Soldier Of Fortune" gibi..Onları bana pm den yada başka türlü gönderme şansınız olursa (vakit bulursanız) çok sevinirim üstadım..

Anladım abicim şahsen ben sizin tüm çalışmalarınızı kayıt altına almıştım ama bazı parçalar gözümden kaçtı galiba mesela "alta gracia" "hekimoğlu" "Soldier Of Fortune" gibi..Onları bana pm den yada başka türlü gönderme şansınız olursa (vakit bulursanız) çok sevinirim üstadım..

hay hay en kısa sürede.....

Çok teşekkür ederim üstadım...

elinize sağlık bu güzel demolar için