• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland gw-8 garantili faturali yepyeni

• Konbuyu başlatan artika
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 3K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

artika

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Bir buçuk ay önce satın aldığım roland gw-8 imi acil nakit ihtiyacı yüzünden satmak zorundayım.alet yaklaşık 23 daha garantili faturalıdır evde kullanıldığı için en ufak çiziği yıpranması aşınması yok kusursuz durumda aldığım şekliyle satıyorum.üzerinde en son versiyon yüklü(v2.0)aleti uzun uzun anlatmaya gerek yok içinde yüksek kaliteli fantom sesleri olan tr ritim ve sesleri barındıran yırtık bi cihaz kesin bilgi olmamakla beraber v3.0 ile sample ses atılacağı söyleniyor.alet kılıf, simitçi sehpası, kitapçıkları tüm aksesuarlarıyla beraber sadece istanbul içi elden teslim edilecektir ufak bir pazarlık yaparız.

SATILMIŞTIR!

gw8.jpg
rolandgw804.jpg

rolandgw803.jpg
mini1l.jpg

mini2l.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
utad bende bu aleti arıyorum ama aelimde sx3000 var ter temiz kusursuz takas yaparsan alırım .

üstat orga talibim piyanist_mk@hotmail

1000tl.peşin.org sehpasına gerek yok.bende var.düşünürseniz 1 gün içersinde aleti alırım.

@akor 1000 liramı dalgamı geçiyosun arkadaşım alet sıfır ayarında diyorum sana sıfır diye satsam anlamana imkan ve ihtimal yok cihazın mağza fiyatıda piyasasıda belli kolay gele.

mağaza fiyatı peşin 1450 lira, akorun verdiği 1000 lira 2. el için çok düşük bir fiyat olur, bana göre ederi 1200 lira gibidir lakin bende 10 gün önce 1200 liraya sattım gw8 imi, hayırlı satışlar diliyorum...

mağaza fiyatı peşin 1450 lira, akorun verdiği 1000 lira 2. el için çok düşük bir fiyat olur, bana göre ederi 1200 lira gibidir lakin bende 10 gün önce 1200 liraya sattım gw8 imi, hayırlı satışlar diliyorum...
hocam ne güzel.... el şıkıştırarak orta yolda uzlaşma yolunu göstermişsin..

arkadaşlar bu cihaz kdv dahil zuhal de 1660 tl.. kanaatımca ikinci el ederi ise 1250 tl dir.

bu aletin ikincieli yaptığım araştırmada 1200tl.1-5 aylık sınırda olanlar.arkadaş tabiiki değerinde satmak isteyecektir.ama ben teklifimi böyle yaptım.çok da düşük bir fiat söylemedim.benim nette 800tl,sitemizde 600 tl.ye geçici olarak satışa koyduğum g-600 e 350tl teklif verildi.saygıyla karşıladım ve teşekkür ettim.öyle arkadaş sen diyorsun vs.birşey deyip sinirlenmedim.benim prensibim şudur.ben alet alıp satımını oyalanıp vakit geçirmek için yapıyorum.2 sene içinde alırsam 7.alıp sattığım org olacak.yeni bir org aldığım zaman hemen o gün satış ilanını sitelere veririm.satılana kadar geçen sürede yeni orgumun tadını çıkarırım.aldığım fiatın 100-200 tl üzerine koyup satarım.şimdi bu aletin piyasa değeri 1200tl.değerinde alırsam ben kazanamam.daha sırada alıp satmak ve de kullanmak istediğim çok org var.benim prensibim bu arkadaşlar kusura bakmayın.ama hiçbirzaman mezarcılık yapmadım.bunu da bilin.saygılarımla.....

hayırlı satışlarınız olsun,fiyat gayet uygun gibi geldi ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...