• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW-8 Hakkında Bilgi?

Forever

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Mrb Değerli Trakyamuzik Ailesi Sizlere Roland Gw-8 Hakkında Birkaç Sorum Olucakdı?

1.Roland'ın Tüm Seri Ritimlerini Okuyormu?(E/G/EM)

2.Birde Roland GW- 8'in Haporlör Modeli Varmı?Haporlör Modeli Arasında Ne Kadar fiyat farkı var?Şimdi Aletin Fiyatı Ne kadar?

Şimdiden Herkese Teşekkür Ederim...

merhaba, bu aleti bende araştırıyorum edindiğim bilgilere göre E/G/EM serilerinin ritimlerini okuyup okumadığını bilmiyorum ama aletle beraber ritim dönüştürücü program veriliyor ve bu sayede diğer ritimlerden alete uygun ritim elde etmiş oluyorsun, aletin hoporlör modeli yok diye biliyorum fiyatına gelecek olursak bence aleti zuhalmüzik sattığı için oradan bilgi alman daha sağlıklı olur..

Yoksa Bu fiyata Bu alet Kaçınılmaz...Haporlör Modeli Varmı Yokmu Bilmiyorum?

sana katılıyorum forever bu fiyata bu alet kaçmaz, ben 2-3 ay içinde almayı düşünüyorum bu aleti rolanddan vazgeçemiyorum..

Ama Sitede Roland GW-8'in Haporler Modeli Satılıga Çıkarılmışdı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Roland GW-8 Kullanan Arkadaşlar Bilgi Verirlerse Çok Memnun Oluruz?

arkadaşlar roland prelude ile gw8 in ses bankaları ritm bankaları sesler ritmler hepsi birbirinin aynısıdır.prelude de hoperlör mevcut gw8 de hoperlor yok.gw8 sıfır fiatı zuhal müzik te 1500 tl prelude sıfır fiatı 1950 tl

arkadaşlar roland prelude ile gw8 in ses bankaları ritm bankaları sesler ritmler hepsi birbirinin aynısıdır.prelude de hoperlör mevcut gw8 de hoperlor yok.gw8 sıfır fiatı zuhal müzik te 1500 tl prelude sıfır fiatı 1950 tl

prelude de arap ve türk kitler var mı ?

Peki Türk Arap Ritimleri Klavyede Yüklümü Yoksa Bizmi Yüklüyoruz?

prelude de arap ve türk kitler var mı ?

gw8 de ritm ve ses olarak ne varsa prelude de aynısı var. yani türksesleri var.ritmlerde gw8 ne varsa aynısı var.anlatamadım galiba prelude ve gw8 özellik ve işlev olarak aynı makina
gw8 de bulunan türk kitlleri de prelude de var.kısaca

gw8+2 hoperlor=prelude