• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW-8 Hakkında Soru?

Cevap: Roland GW-8 Hakkında Soru?

uzun süredir bu gw-8 takip ediyorum yer yönünü araştiriyorum alet cok iyi tek eksiği
samplig okumammasi ama 256mb boş yer var bunuda boşa koymamişlar sanırım
alet güzel ben aldım ama biraz ugraşacagım galıba roland iyi bir alet:))

256 Mb boş hafıza değil. Aletin üzerinde var olan seslerin kapladığı hacim. Yani dolu.. Yanlış anlaşılmış.

gw-8 mp3 transpose etmiyor ama analog modify kısmında sese derinlik katma, DB ayarlaması yapılıyor , bence gw-8 çok iyi bir alet, mürhen arkadaşımızın da dediği gibi version3 çıkarsa o zaman daha güzel özellikler gelir ve orgun kalitesi işlenmesi bakımından daha güzel bir hal alır.

ben satmaktan vazgeçtim zaten.aletin geleceği parlak.hergün yeni şeyler öğreniyor insan aleti kurcaladıkça.şimdi ona konsol piyano gibi güzel bir dolap yaptıracam kısmetse.artık son aletim 2010 model roland org olmuş oldu.taşıma problemi yok.al koltuğunun altına git arkadaş toplantılarında çal.herkese tavsiye ederim bu aleti saygılar....

Gw8 geleceği parlak bir klavye alt yapı ve donanımsal olarak sample okuyabilecek şekilde hazırlanmıştır.İş sadece yazılımsal desteğe bırakılmış gibi bunuda ileriki zamanlarda göreceğiz.Bu güne kadar bu klavyeyi alan herkes memnundur.

GW 8 Hakkında görsel video

Moderatör tarafında düzenlendi: