• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW-8 iki adet kısa deneme demosu (10/01/2013)

Gw 8 ciler bu aleti yaşatmaya devam edelim bunun için her türlü ritim ve ses çalışmalarımıza devam etmeliyiz yoksa teknolojiyi ömrümüzün sonuna kadar yakalamaya çalışır çalıştığımızı firmalara vermeye devam ederiz

Cevap: Roland GW-8 iki adet kısa deneme demosu (10/01/2013)

abicim ellerine saglık fakat merak etdiğim birşey var , bende birşeyleri senin gibi paylaşmak istiyorum fakat mp3 haline getirip paylaşamıyorum sen bi programmı kullanıyorsun orgdan atılmıyor diye biiyorum ?

Ikiside cok basarili calismalar,hala gw-8 lede ugrasman daha basarili.6/8 i begendim daha canli olmus gibi,paylasim icin tesekkurler,basarilar....

abicim ellerine saglık fakat merak etdiğim birşey var , bende birşeyleri senin gibi paylaşmak istiyorum fakat mp3 haline getirip paylaşamıyorum sen bi programmı kullanıyorsun orgdan atılmıyor diye biiyorum ?

Oğuz, ben orgun arkasındaki "phones" çıkışını bilgisayara bağlıyorum.Bilgisayarda herhangi bir kayıt programıyla kayıt yapıyorum.Sesler daha canlı olsun diye Wav formatında kaydedip sonra mp3'e çeviriyorum.