• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Gw-8 Koma Sorunu?

• Konbuyu başlatan active
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 2K

active

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND GW-8 / Casio Cz-101
Arkadaşlar Gw-8 alalı 2 gün oldu tahminlerim doğrultusunda Performans - Fiyat orantısında performans ağır basıyo yani fiyatına göre çok çok iyi .Fazla kurcalamadım ama bişey dikkatimi çekti pedala '' koma '' atayamıyosun ,aktif hale getiremiyosun yada yok tam bilmiyorum.
Pedala bir sürü komut atayabiliyosun ama komalar için komut yok yanlış bir açıklama yaptıysam düzeltiniz lütfen...

Cevap: Roland Gw-8 Koma Sorunu?

Evet.doğru bir tespit yapmışsınız.pedala koma komutu veremiyoruz.KEY SCALE tuşuna basılı tutup koma kullanacağımız tuşlara bastığımızda komalar hazır olmuş oluyor.komaları kaldırmak için yine Key Scale'ye basılı tutup koma attığımız tuşlara basılı tutarız.yada Yön tuşları ile EQUAL bulup Enter deriz.

Cevap: Roland Gw-8 Koma Sorunu?

Tespitimin doğru olduğunu teyit ettiğiniz için teşekkür ederim.Sizinde çalışmalarınızı takip ediyorum oldukça başarılı gw-8 cileri aktif tutan çalışmalar.msnden ekledim sizi özelden pm atmıştım uygun vakitlerinizde bilgi almak isterim.