• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW-8 mi G-1000 mi?

karadayı

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
e 86
arkadaşlar roland dan vazgeçemediğim için size danışayım dedim.gw-8 mi g- 1000 mi alayım.bütçem bunlara yetiyor.

Cevap: Roland GW-8 mi G-1000 mi?

g 1000 derim

G1000 14 yıllık makina gw8 al.

GW 8 al tabi ki... G 1000 alıp ne yapıcaksınız ? :D

arkadaşlar roland dan vazgeçemediğim için size danışayım dedim.gw-8 mi g- 1000 mi alayım.bütçem bunlara yetiyor.
Doğrusunu istersen bunu sorman bile abes kaçıyor.

Hiç düşünmeden Roland GW-8 al.

Bence ne amaçla kullanacağınıza bağlı, bir de alacağınız aletin temizliği çok önemli. G 1000 in tuşesi çok kaliteli, kullanıcı hafızaları çok geniş, 6.5 oktav olduğu için piyano tarzı kullanıma uygun, usb arabirimi yok ancak harddisk takılabiliyor. KUllanıcı hafızası daha pratik ama komayı hafızaya alıyor mu bilmiyorum; gw8 de tek koma hafızası var.
GW8 de sesler çok sayıda ve kaliteli, türk sesleri hazır (mey hariç), tuşlar daha kısa ve g1000 gibi yarı-ağırlıklı değil, daha hafif taşıması kolay, türk ritimler daha iyi(çünkü davul setleri hazır Türk). Bence batı ritimleri ve davul sesleri g1000de daha iyi ama güncel değil...
GW8 daha yeni teknoloji, temizini bulmak mümkün, acayip çok sayıda tekno ses var, canlı performans yapılıyorsa kullanıcı hafıza geçişi kolay değil, alışmak lazım...
Aslında en iyisi ikisini de deneyip almanız önemli, bir de ihtiyaçlarınız.. Sağlıkla kalın.

iki aleti de kullandım.bana sorarsan roland düşünme.biraz daha para bul al korg pa55 derim ben.temiz kullanırsan seni idare eder.bunu eski bir roland hastası olarak yazıyorum.sonunda org çalma hobimi bitirdi bu aletler.eski model rolandlardan bahsediyorum.sviç arızaları insanı delirtir.ille zamanla basmayan olur.korgun ilk modelleri de böyle.i-30 vs.ille roland diyorsan gw8 çin malı ama sviçler hiç olmazsa eski modeller gibi değil.mp3 de çalıyor.taşıması kolay.artık kararı sen ver.amannn eski model rolandlardan uzak dur.saygılar...

g-1000 e yeni nesil hd ler uymuyor.çok eski model bi sistemin ki lazım.o da kolay bulunmuyor.

GW-8 al, arkana yaslan ve GW-8'in tadını çıkar derim, ben aldım memnunum çok şükür.

Arkadaşım bu konuyu fazla düşünmene gerek yok Al Gw-8 bak keyfine satımıda kolay rahat satarsın sonuçta yeni nesil alet G-1000 hurda oldu artık saygılar...