• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW-8 Pop Misket (Kadirbey1985)

Cevap: Roland GW-8 Pop Misket (Kadirbey1985)

Eline sağlık çok güzel olmuş.

Dostum eline sağlık yeni dinleme fırsatım oldu bu aralar yoğunluğumdan dolayı katılamadım ellerine sağlık hadi bakalım hız kesmaeden devam kolay gelsin ..

Allah razı olsun bu ritmi kim yazmışsa, omexr olarak yazıyor ritimde,demek ki omexr diye birisi yazmış olsa gerk, her neyse işte helal olsun bu ritmi yazana.

KADİR kardeşim zaten doğru düzgün yani devamlı demek istiyorum ÖMER kardeşimiz çok büyük bi efor sarfedip devamlı desteklıyor daha önceden de isimleri değişmiş ritimler ömere aittir.onun bizlerden isteği sadece ritimlerin isimlerinin değiştirilmeyip kullanılması :)

yalnız benim bir huyum vardır, orguma attığım ritmi süzgecimden geçirip ben de son bir ayar veririm, basını gitarını değiştiririm hatta orgun STYLE düğmesine basılı tutup kros ayarlarındaki hoşuma gitmeyen kısımları değiştiririm, belki arkadaşımızın ritmi orijinalliğini kaybediyor ama ben de kullanıcıyım kendime göre ayarlarım. valla onu bunu bilmem kim yazıyorsa böyle ritimleri, ona helal olsun.

zaten kardeşim alete attığın ritime balans çekmezssen vay haline tabiki biz kullanıcılar olarak tesisatta güzel bi balans çekmemiz lazım onuda herkez yapsn artık kulağına göre bu arada demoda güzel olmuş bende alet yok bılıyon satmıştım rica etsem şu yeni ritimlerin 9/8 lerinden kısa demo yaparmısın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Süper başarılar.Dün akşam sahnede korg i30 artı roland gw8 çift kullandım saunda hasta oldum ve karar verdim i30 verip gw8 almaya.

Süper başarılar.Dün akşam sahnede korg i30 artı roland gw8 çift kullandım saunda hasta oldum ve karar verdim i30 verip gw8 almaya.

Roland GW8 snty grubu ensturman olduğundan sahnede inanılmaz güçlü sesi çıkıyor. İnanmayanlar denesin....

zaten kardeşim alete attığın ritime balans çekmezssen vay haline tabiki biz kullanıcılar olarak tesisatta güzel bi balans çekmemiz lazım onuda herkez yapsn artık kulağına göre bu arada demoda güzel olmuş bende alet yok bılıyon satmıştım rica etsem şu yeni ritimlerin 9/8 lerinden kısa demo yaparmısın

tamam abi 9-8'lik ritim kullanarak roman yaparım ama ben ritimlerin davullarıyla kafama göre oynama yaptım, mesela alkış sesinin yerine darbuka koydum,o yüzden ritmin orijinalinden çok az farklıdır.ama 9-8 yapayım bir iki tane.

kardeşim eline sağlık kırmamışsın beni demoları dinledim çok iyi tabiki istediğin değişikliği yapabiliyorsan ne mutlu benim sadece anlatmak istediğim bazıları ritim ismini değiştirip birebir aynı ritmi yeniymiş gibi yayınlıyor ondan ama senin değiştirdiklerinide zil dabruka bass acc .... vs bi ara bekleriz:D nede olsa bizde zaman kısıtlı :D

bana roland gw8 misket lazımdır