• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW-8 ritimleri

kadirbey1985

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW-8
Roland GW-8 için sağdan soldan topladığım ve roland e-86 için kullandığım bazı baba ritimleri roland gw-8 için çevirip burada paylaşıyorum. bu ritimleri ben yazmadım ,sadece "KALPKLB" ritmini , WORLD bankasındaki CZ_Folk ritminin 1. kısmını kendim yazdım ilk ritm ayarlama deneyimim , gerçeğine benziyor, umarım bu ritimler işinize yarar...

Ekli dosyalar

• GW8-ritimler.rar
    707.2 KB · Görülen: 545
Cevap: Roland GW-8 ritimleri

devamını bekleriz.teşekkürler.

teşekkürler ellerinize sağlık

güzel ritimler.ben özellikle macun ve lead seslerin yoğun olduğu user setini bekliyorum üstad.saygılar......

güzel ritimler.ben özellikle macun ve lead seslerin yoğun olduğu user setini bekliyorum üstad.saygılar......

doğruyu söylemek gerekirse ben pek macun ve lead sesleriyle uğraşmıyorum, ama ayarlarsam öyle bir şey söz paylaşacam burada...

setin arasına birkaçtane serpiştirmeni söylemek istemiştim.bu pa800 deki birkaç macun ve lead ses benzerini mesela.oyunhavalarında çok lazım oluyor.saygılar.....

roland gw-8'de bir sürü lead sesler var, ses bolluğu arasında lead sesleri de işleyecem,ama nedense beni Türk Müziği enstrumanları ve ritimleri çekiyor , evet abi haklısın oyun havalarında macun lead sesler güzel gidiyor...

ben de tsm ağırlıklı çalıyorum.onun için çalışmalarını ilgiyle izliyorum.saygılar....

ben de tsm ağırlıklı çalıyorum.onun için çalışmalarını ilgiyle izliyorum.saygılar....

tamam abi , ben o zaman yeni TSM çalışmalaımı senin için paylaşırım :)