• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW-8 V2E de Korg Ritmleri

fevzioglu

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW-8 v2
Değerli üstatlar Korg ritmleri Roland GW-8 için convert ediliyormu acaba bilginiz varmı veya deneyen oldumu olumlu sonuç verirmi acaba?

Cevap: Roland GW-8 V2E de Korg Ritmleri

ben bi kez denedim .. dönüştürdüm alet olmadığı için .deneyemedim .. amatörce tabikii

forumdaki konuların birinde korg pa500'den roland gw-8 için dönüştürülmüş ritimler var.

Dönüştürebilirisin ama cihazda düzenleme yapman gerekiyor ama çok sağlıklı olmayacağından emin olabilirisin ama çok uğraşınca birşeyler çıkarabilirisin kolay gelsin

Dönüştürebilirisin ama cihazda düzenleme yapman gerekiyor ama çok sağlıklı olmayacağından emin olabilirisin ama çok uğraşınca birşeyler çıkarabilirisin kolay gelsin

valla üzerinde düzenlemeler yapınca güzel şeyler çıkıyor aslında. Bunu batı tarzdaki ritimler için söyleyebilirim.

roland gw8 e en uyumlu çevirme ritim org markası ketron dur.daha önceden ketrondan gw8 ritim çevirmiştim...yüzdeyüz olmasada yinede uyum sağlıyor..önemli olan ritimlerin aynı kitle yazılmış olmasıdır..korg ritimlerinden hemen hemen uyum sağlamıyor...uğraşmayada bence değmez.ben böyle derim....

Forumda en az 1000 tane Türk ritim ve sesi verildi şimdiye kadar. Halen ne ses ve ritim ihtiyacı var anlamıyorum. Yetmiyorsa aleti değiştirin. Hafızasını çökerteceksiniz. Maymun olacak alet sonra al başına belayı. Ne gerek var... Elindekilerle idare et işte...

bu alette rıtım yazmak cok kolay neden boyle bırsey ıhtıyac duyulsunkı

:) akıllı kullanırsan çökmez üstadlar bizim amacımız nedir yedekte ritimlerimiz bulunsun sonra silip başka ritim yüklemek zamanı geçimce ritimi silmen gerek silmeden yüklersen ramı yakarsınız hele şu pa500 ün ritimini bir paylaşırmısınız gw8 göre olanı teşekürler...

:) akıllı kullanırsan çökmez üstadlar bizim amacımız nedir yedekte ritimlerimiz bulunsun sonra silip başka ritim yüklemek zamanı geçimce ritimi silmen gerek silmeden yüklersen ramı yakarsınız hele şu pa500 ün ritimini bir paylaşırmısınız gw8 göre olanı teşekürler...

şu an elimde yok ama ben bu sitede bulmuştum, roland gw8 sayfasında olsı lazım