• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW-8 Yabancı Hit Şarkılar Demoları (01/11/2011)

kadirbey1985

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland GW-8
Daha önce de yayınlamıştım ama sitenin veritabanında sorun olduğu için konu silinmişti, o konuyu tekrar açıyorum. Öylesine hücum kayıtlar işte. Hücuuuuuuuuuuuuuum )))

Ekli dosyalar

• careless.mp3
    1.6 MB · Görülen: 305
  • demo1.mp3
    2 MB · Görülen: 294
  • lambadaaa.mp3
    1.3 MB · Görülen: 267
  • sthiaritiria.mp3
    1.3 MB · Görülen: 287
  • unbreak_my_heart.mp3
    1.4 MB · Görülen: 298
Cevap: Roland GW-8 Yabancı Hit Şarkılar Demoları (01/11/2011)

Güzel çalışma paylaşım için teşekkürler..

Demo parçaların tümü zamanında hit olmuş ses getirmiş eserler.....Gayet başarılı GW8 ve siz....

Merhaba...

İçlerinde sadece "sthiaritiria"yı bilmiyorum ama demolar gayet güzel "kadirbey1985" hocam ; çok teşekkürler paylaşımınıza...

Böyle güzel demoların devamını da bekleriz...

Naçizane bir tavsiye: bana , baslar biraz düşük gibi geldi.Basları biraz daha arttırırsanız daha iyi olur diye düşünüyorum...

Ben de ,daha tam karar vermedim ama GW8 yada Juno Di veyahut bir MM6 düşünüyorum "SX3000"in üzerine ; hele bir deneme fırsatı bulayım "GW8 ve MM6"yı ; öyle karar vericem...(Aklımın bir kenarında hep AUDYA var ama , o bana şu an çok uzak...)

Selâmlar...

Merhaba...

İçlerinde sadece "sthiaritiria"yı bilmiyorum ama demolar gayet güzel "kadirbey1985" hocam ; çok teşekkürler paylaşımınıza...

Böyle güzel demoların devamını da bekleriz...

Naçizane bir tavsiye: bana , baslar biraz düşük gibi geldi.Basları biraz daha arttırırsanız daha iyi olur diye düşünüyorum...

Ben de ,daha tam karar vermedim ama GW8 yada Juno Di veyahut bir MM6 düşünüyorum "SX3000"in üzerine ; hele bir deneme fırsatı bulayım "GW8 ve MM6"yı ; öyle karar vericem...(Aklımın bir kenarında hep AUDYA var ama , o bana şu an çok uzak...)

Selâmlar...

kayıt yaparken basların sesi tok ve güzel geliyor ,kayıt programından kaynaklanabilir basların düşük gelmesi. ben sx3000 üzerine kesinlikle roland gw-8 öneririm. Ritimleri ve seslerinden faydalanılabilinir.

Böyle güzel demoların devamını da bekleriz...eline sağlık...