• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW8 Demo(2-4 bayon fidayda), twona77

twona77

Genel Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha S970 + Yamaha A2000+Emo
gw8 fidayda hücum kayıt demo, ritimi kendi editlediğim için biraz farklılıkar var, iyi dinlemeler...

twona hocam çok güzel olmuş eline sağlık
hocam anladığım kardarıyla ritim editlemeyle de uğraşıyorsunuz
şöyle bir öneride bulunmak istiyorum bu ritim hakkında lütfen yanlış anlamayın akıl vermek değil bir önerimi paylaşmak isterim bu ritim editleme işine baya kafa yormuş birisi olarak
ritimin yazıldığı kitteki grossları silin sadece grossları onun yerine daha önce yine sizin yayınladığınız şinanari demosundaki ritmin kitindeki grosları ikinci bir adr ile kopyalayın veya yazın bildiğim kadarıyla gw 8 e iki veya üç farklı drum kitle aynı varyasyon içinde ritim yazılabiliyo bence bu özellik rolandlar için çok önemli bir devrim
böylece roland ritimlerindeki dolgun ve sert gross ihtiyacını kapatmış oluruz
listede okudum fakat tonlarını dinleyip deneme imkanım olmadı studiox kit1 -studiox kit2-srx studio kitlerinde güzel ve sağlam grosslar olduğunu düşünüyorum
saygılar iyi çalışmalar

twona hocam çok güzel olmuş eline sağlık
hocam anladığım kardarıyla ritim editlemeyle de uğraşıyorsunuz
şöyle bir öneride bulunmak istiyorum bu ritim hakkında lütfen yanlış anlamayın akıl vermek değil bir önerimi paylaşmak isterim bu ritim editleme işine baya kafa yormuş birisi olarak
ritimin yazıldığı kitteki grossları silin sadece grossları onun yerine daha önce yine sizin yayınladığınız şinanari demosundaki ritmin kitindeki grosları ikinci bir adr ile kopyalayın veya yazın bildiğim kadarıyla gw 8 e iki veya üç farklı drum kitle aynı varyasyon içinde ritim yazılabiliyo bence bu özellik rolandlar için çok önemli bir devrim
böylece roland ritimlerindeki dolgun ve sert gross ihtiyacını kapatmış oluruz
listede okudum fakat tonlarını dinleyip deneme imkanım olmadı studiox kit1 -studiox kit2-srx studio kitlerinde güzel ve sağlam grosslar olduğunu düşünüyorum
saygılar iyi çalışmalar

evet dediğiniz mantıklı, o şekildede uğraşmaya çalışacağım....

arap tonlar cok yumusak. onlarıda ayarlarsanız süper olacak.

bağlamaya bittim valla...

ellerine sağlık. katip20 arkadaşın dediğini hemen uygulayacağım...

seslere bişey diyemiycem.. hele hele bağlamaya , çok güzel... ama ,bu tip halk nezdinde marşolmuş parçaların daha dikkatli bir biçimde icra edilmesi gerektiğini düşünenlerdenim ben parçanın yarısına gelene kadar omu yoksa başka bir parçamı diye şaşırıp kaldım ..yani bir karışıklıklar oldu ama neyseki ikinci kuplede bir nebze düzeldi ..birde bu tip oyun havaları kaşıksız asla olmaz .modern effektlerden örnekler var amma onların yerini dolduramamış maallesef..herhalde bayabi aceleye geldi..olsun bunlar düzelir ellerinize sağlık..saygılar ..sağlıcakla kalın..

seslere bişey diyemiycem.. hele hele bağlamaya , çok güzel... ama ,bu tip halk nezdinde marşolmuş parçaların daha dikkatli bir biçimde icra edilmesi gerektiğini düşünenlerdenim ben parçanın yarısına gelene kadar omu yoksa başka bir parçamı diye şaşırıp kaldım ..yani bir karışıklıklar oldu ama neyseki ikinci kuplede bir nebze düzeldi ..birde bu tip oyun havaları kaşıksız asla olmaz .modern effektlerden örnekler var amma onların yerini dolduramamış maallesef..herhalde bayabi aceleye geldi..olsun bunlar düzelir ellerinize sağlık..saygılar ..sağlıcakla kalın..
kaşık yerine castanets kullandım..fena olmadı... ama asla orjinal kaşığın yerini tutmaz....

roland exr46 daki seslerin aynısı bunlar,,iki bağlamada aynı,ve çok hoşuma giden seslerdi exr 46 kullanırken,,demo çok güzel olmuş,,,sesler manyak,,hocam ellerinize sağlık,,

Cevap: Roland GW8 Demo(2-4 bayon fidayda), twona77

hocam 4shareden değilde 2shareden paylaşsanız