• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland gw8 en son ritim ve ses güncellemesi hakkında

mahirsaygi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or700v2
bu aleti kullanıpda en son ritim ve ses güncellemesini yükleyen arkadaşlar görüşlerini ve zahmet olmazsa ses ve ritim demolarını paylaşırlarsa benim gibi yeni bir org almak isteyen fakat bir türlü karar veremeyen arkadaşlara yardımcı olmuşn olurlar. zira rolanda çok dikkatli yaklaşmak zorunda hissediyorum kendimi. zira son yıllarda bizim piyasayı pek dikkate almadılar. görüşlerinizi ve demolarınızı bekliyorum.

Cevap: roland gw8 en son ritim ve ses güncellemesi hakkında

Roland Turkiye Firmasindan Roland GW8 Icin Videolar Demolar Nevaleler Var

Asagidaki linki Tiklayin Sayfanin Asagisina Dogru Hersey GW8 icin Kolay Gelsin

Cevap: roland gw8 en son ritim ve ses güncellemesi hakkında

ben dün akşam ritim ve sesleri dinledim.içersindeki ritimler oldukça güzel.sesler ise benim zevkime göre değil.çok sade.yani mixer ve effekt ayarları mutlaka yapılması lazım.direk olarak çalındığında tat vermiyor.ben henüz mix ve effekt ayarlarını yapamadığımdan ses konusunda bişey diyemiyeceğim.şu sesleri yaparken eko,delay,chorus,az macun vs ayarlarını da koysalar olmuyor yani.ben bizim mürhen hocadan ümitliyim.onun setini bekliyorum halen.