• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland gw8 favoritlere ses atma

hilas_89

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar favorittilere nasıl ses atacam nasıl ayarlayacam düğünlerde menüden yapması cok zor oluyor

Cevap: roland gw8 favoritlere ses atma

arkadaslar bi yardımcı olun banklara favoritteki yerlere nasıl ses atacam veya bankları nasıl kullanacam

kardeşim bu siteye kimse bakmıyor heralde 3 kişi rtitm indirmiş hiç teşekür eden bile yok ben sana yardımcı oluyuım bank listesini açmak için ses kısmına gel entere bas liste açılıo yaa ordan favoreti tuşları varya on/off tuşuna basınca bank listesi açılıyor elimden bukadar geliyor uygulamalı anlatmak daha kolay onun için bu kadar anlatıyorum kusura bakma inşallah işine yarar

peki kaç ses ata biliyorum

0-9,
1-9
2-9
3-9
..... 99 tane atabiliyorsun biliyorum

peki bunlara nasıl girecem nasıl ses atacam
99 tane banktaki sese nasıl girecem
her bank 9 tne

kullanma kitapçığı var sitede bak ama inan bu sorunun cevabını şu ande net olarak veremeyeceğim çünkü ben de öylesine tesüdüfü bir şekilde giriyorum :) yani on/off açıyorum ekranda iken ses ben ordan atmak istediğim tuşa basılı tutuyorum bir kaç saniye sonra kayıt ediyor o şekilde, istediğim yere de istediğim zaman pek girmiş değilim çünkü ben de fazla olmadı bu cihazı kullanalı yeniyim yani zaten pek zaman da ayıramıyorum işlerin yoğunluğundan. öğrenirseniz paylaşırsanız minnettar kalırız. teşk.

:)) valla roland kullanıcıları yardımcı olmuyorlarkşi sitedeki arkadaslarımız dosktlarımız

belki onların da durumu bizden farklı değildir :)

ozman birbirimize kenetlenelim beraber çözmeye calısalım