• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW8 Mİ EXR 46 OR MU

Cevap: Roland GW8 Mİ EXR 46 OR MU

Tabiki gw 8

gw8 exr46 dan üstün bi cihaz,türk ritim ve ses yönünden aynı sesler aynı ritimler,batı yönünden ve performans olarak gw8 biraz daha üstün,

gw8 in exr46 dan ayrıcalıklı özellikleri

mp3 çalar olması

efekt gw8 de biraz daha fazla

polifonik olarak gw8 128 polifoni exr46 64 polifonik

her ikiside bütün roland seri ritimlerini okuyo

gw8 üzerinde hoperlor yok exr46 da var,

türk ritim ve sesler olarak ikisindede aynı sesler var,

her ikiside küçük boyutlara sahib ve ağır değil,taşıması kolay

gw8 de üzerinde ritim yazma var exr46 da üzerinde ritim yazma yok (exr46da bilgisayarda yazılıyo ritimi)

her ikisininde kullanımı zor,diğer marka orglara göre,

exr46 sahibsiz kaldı ilgilenen pek yok,gw8 e rağbet çok exr46 ya göre,gw8 de set sıkıntısı yok,

exr46 üretimden kalktı gw8 üretime devam ediliyo,

şimdilik aklıma gelenler bunlar,

kısaca gw8 her yönden bir adım önde bende size düşünmeden gw8 alın derim

Zannedersem en dezavantajlı yönüde hoparlör olmaması.Peki Zafer kardeş evde kullanırken ses sistemimi bağlayıp kullanacağız

Zannedersem en dezavantajlı yönüde hoparlör olmaması.Peki Zafer kardeş evde kullanırken ses sistemimi bağlayıp kullanacağız

aynen hocam ses sistemi kullanmak zorundasınız,küçük ses sistemide olur

gw8 benceede

konu dışı ama exr 46 için bilgisayarda ritim yazılıyor demişsin nasıl bana açıklarmısın ben bu işi üslenirim

gw 8 tabiki kardeş bende exr 46 var ama moderatör kerdeşimin dediği gibi ritim sıkıntısı yok bence bende 1000 kadar ritim var 650 kadarını paylaştım ama bu ritim yazma olayını bi çözersem kimse beni durduramaz :):):)

Moderatör tarafında düzenlendi:

bence kıyaslama yapmak bile gereksiz, tabi ki GW-8. bariz üstün.

gW8 EXR46OR den daha yeni teknoloji ve bir sürü üstünlükleri var.

konu dışı ama exr 46 için bilgisayarda ritim yazılıyor demişsin nasıl bana açıklarmısın ben bu işi üslenirim

gw 8 tabiki kardeş bende exr 46 var ama moderatör kerdeşimin dediği gibi ritim sıkıntısı yok bence bende 1000 kadar ritim var 650 kadarını paylaştım ama bu ritim yazma olayını bi çözersem kimse beni durduramaz :):):)

EXR400R için pc stüdyo programı olduğunu biliyorum fakat 46 da kullanılıyormu bilmiyorum...Fkat pcm de exr40 0r stüdyo programım kurulu fakat 40 orgum yada exr serisi bir orgum yok olsaydı size detaylı izah edebilirdim...programın fotolarını isterseniz hazırlar yollarım...

şu anda sizin yapacağınız tek şey ritim yazmak konusunda gw-8 alarak exr-46 ya düzenleme yapabilmenizdir...

Ritimlerde oynamalar yapmak istiyorsanız eğer yani hazır ritimleri düzenlemek için dönüştürme programıyla bunu yapabilirsiniz...

Moderatör tarafında düzenlendi: