• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland gw8 mi korg pa 50 mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TUFAN54

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland E-A7
g 600 satıp bunlardan bırını alacam sizce hangisi? birde sorum olacak gw8 e kaç ritim yükleyebiliyoruz inş g600 gibi 8 tane almıyodur.

Cevap: roland gw8 mi korg pa 50 mi ?

gw8 e 100 adet user ritim yukleyebirlisiniz

ayrıntılar linkte ve ayrıca trakya müzik gw8 bölümünden birçok bilgi ve dökümana ulasa bilirsiniz

üstatım ben olsam gw8 tercih ederdim.çünkü rolan'ın teknolojiyi göz önünde bulundurarak bizlere sunduğu bir klavye.disket veya kart olayı ile uğraşmıosun direk usb ile bütün işlemlerini halledebiliyorsun.en önemli farkından biri de mp3 çalma özelliğidir.ama pa50 deki gibi üzerinde hoparlör yoktur.soundundan iyi bir verim alabilmeniz için ses sisteminde kullanmanız gerekior.ben kullanmadım ama sadece bildiklerimi size anlatmaya çalıştım,diğer arkadaşlarda düşüncelerini ve fikirlerini sizlerle paylaşacaktır,saygılar...

kasa olarak pa50 den daha iyi biliorum bu da diğer bir fark tabi

gw8 ve pa60 kullandım.şu anda da pa80 kullanıyorum.çok şükür aradığım orgu buldum,çok memnunum.sana tavsiyem gw8 ve pa50 çin de üretilmiş orglardır.pa80 alma imkanın yoksa pa60 al.sağlam bir alet ve pa80 gibi italyan malı ve nevale çok bol.ilerde kart taktırırsın pa80 e yakın bir orgun olur.saygılar.....

Her türlü ROLAND GW 8 diyorum...

gw8 ve pa60 kullandım.şu anda da pa80 kullanıyorum.çok şükür aradığım orgu buldum,çok memnunum.sana tavsiyem gw8 ve pa50 çin de üretilmiş orglardır.pa80 alma imkanın yoksa pa60 al.sağlam bir alet ve pa80 gibi italyan malı ve nevale çok bol.ilerde kart taktırırsın pa80 e yakın bir orgun olur.saygılar.....

yapma ya çinmi :(

gözü kapalı ROLAND GW-8 , usb girişi var, artı USB flaş bellek ile veri aktarması oluyor, yeni org, tamam korg pa 800 gibi olamaz, korg pa80 gibi sample okuma özelliği yok nevalesi de henüz bol değil, ama senin yapmak istediğin müzik tarzı ne ,onu belirle... ucuza kaliteli bir şey istersen GW-8.bende var ben çok memnunum....

Gw8 imi seviyorum :D ama bi pa80 e veya pa800 e asla hayır demem :D ama pa50 yede değişmem tuşesi bikere kötü pa50 nin oyuncak org gibi...

evet bende yeni aldım GW 8 hiç olmadı yeni ve malzemesi iyi kaliteli 128 polıfonı sesler çok kalite tercih senin şimdiden hayırlı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...