• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW8 Mp3 Calan Rakipsiz Tek Org

Cevap: Roland GW8 Mp3 Calan Rakipsiz Tek Org

GW-8 Bayağı popüler oldu son günlerde. Fiyat-performans ödülünü hakediyor doğrusu.

gw8 de pitchbend ayarı nasıl yapılıyor

menu ardından 1. System enter de SYSTEM GENERAL sayfasında Bend Mode var.CATH+LAST ve NORMAL seçeneklerini kontrol et.tabi ayar yaptıktan sonra Exıt deyip çıkman gerek.

Birde MENU 3.sayfa Perform Tone Edit enter de.PERFORM UPPER karşına çıkacak.yukarı-aşağı yön tuşlarını kullanarak Pitch Bend Range özelliğine ulaş.burada Value tekeri ile 0-24 arası ayar yapabiliyorsun pitc bende.yanlız TONE özelliğinde en iyi neticeyi alırsın benden söylemesi.24ten sonra TONE ayarına geçiyor.denersin abicim kolay gelsin.

murhen tesekkurler.

Roland GW8 Diger Orglarla Karsilastirmasi

Roland GW8 Mp3 Okur - Korg Pa 80 MP3 Okumaz

Roland GW8 Mp3 Okur- Ketron XD9 TR MP3 Okumaz

Roland GW8 Mp3 Okur - Gem WK8 MP3 Okumaz

Roland GW8 Mp3 Okur -Yamaha Or 700 MP3 Okumaz

Roland GW8 Mp3 Okur -Yamaha tyros -1- MP3 Okumaz

Roland GW8 Mp3 Okur _Yamaha tyros -2- MP3 Okumaz

Roland GW8 Mp3 Okur _Yamaha tyros -3- MP3 Okumaz

Roland GW8 Mp3 Okur -Korg pa 800 MP3 okumaz ( 200 Euroya extra taktiriliz TUZLU Olur)

Roland GW8 Mp3 Okur Korg pa1X MP3 okumaz( 200 Euroya extra taktiriliz TUZLU Olur)

Roland GW8 Mp3 Okur -Korg Pa 500 OR MP3 Okumaz

ROLAND GW8 WORKSTATION V2 (Europan Collection)

Zuhal Müzikte:
Fiyat : 912.71 $ + KDV
Kdv dahil : 1,607.96 TL
Havale Fiyatı: 1,527.56 TL

Havale Fiyatı: 1,527.56 TL

buyrun devam ediniz.

Hocam iyi güzel haklısında biz orgu mp3 calsın diyemi alıyoruz?? maksadımız md calmakmı orgda?? canlı performans pratiklik bunlarda rakipsizse diyecegim yok bence bualrla kıyaslayalım ...

Roland GW8 ses ve ritim konusunda çok başarılı bir cihaz.şu an hiçbir orgta 3kitle veya daha fazlası ile ritim yazılamıyor.GW8de bu mümkün.Herkes Roland GW8in kullanımının pratik olmadığından şikayetçi.aslında çok basit bir klavye.orgla biraz zaman geçirmek gerekiyor.ses değiştirmek için bir sürü yöntem var ve hepsi çok pratik.128 Voice Phantom motoru var orgta.Osilatörü yani.Roland Phantom X serisindeki sesler,eski roland serilerindeki sesler,Juno,Xp VS... ses aletlerindeki sesler yepyeni türk sesler bu orgta.ayrıca bütün roland ailesinin ritimlerini okuyor.Mp3,md çaldırmakta çok büyük bir artısı tabiki.

yeni setiniz bu nedenle çok önemli.bu gw8 için referans olacak.ben şahsen sizi bekliyorum.inşallah benim gibi düşünen birçok kişinin istediğine cevap veren bir set olacak.zaten ritimler çok süper.bence güzel seslere ağırlık vermeli.güzel lead seslere ihtiyaç var.aletin mikser ve effekt ayarlarını yapmakta zorlanıyoruz.bunların göz önüne alınarak ses setinin ayarlanması,bir de alet hoparlörsüz olduğundan kulaklıkla hazırlanan setler tesisata girdiğinde çok değişiyor.mümkünse son ayarların tesisatta kontrol edilerek yapılması çok önemli.sevgili mürhen kardeşim bu dediklerimi dikkate alırsan gerçekten gw8 in gerçek kalitesi ortaya çıkacak.....saygılar....

Evet gw 8 in iyi bir alet oldugunu kabul ediyorum hem görüntü olarak hemde işitsel olarak doyurucu (boyu dısında :D ) benim aslında kızdıgım nokta önceden gitarcılar alırdı önüne md yi program yapıyorum diye cıkarlardı ortaya sonra laptoplar moda oldu şimdide bizim enstrumanımıza musallat olacaklar diye kızıyorum canlı müziğin anlamı bence canlı calmaktır .. tabi bu benim görüşüm kimse yanlış anlamasın....

Roland GW8 ses ve ritim konusunda çok başarılı bir cihaz.şu an hiçbir orgta 3kitle veya daha fazlası ile ritim yazılamıyor.GW8de bu mümkün.Herkes Roland GW8in kullanımının pratik olmadığından şikayetçi.aslında çok basit bir klavye.orgla biraz zaman geçirmek gerekiyor.ses değiştirmek için bir sürü yöntem var ve hepsi çok pratik.128 Voice Phantom motoru var orgta.Osilatörü yani.Roland Phantom X serisindeki sesler,eski roland serilerindeki sesler,Juno,Xp VS... ses aletlerindeki sesler yepyeni türk sesler bu orgta.ayrıca bütün roland ailesinin ritimlerini okuyor.Mp3,md çaldırmakta çok büyük bir artısı tabiki.

mürhen üstadım görüşlerinize tamamen katılıyorum.bende henüz gw 8 yok ama bende bir gw8 hayranıyım.

yukardaki noktalardan birine bir parantez açayım.pa800 ve pa2x de acclerin 5 inide trak kontrolden ayarlıyarak ister drum ister perc olarak kullana bilirisiniz

yani bu hususta gw 8 tek değildir

gw-8-style-converter-versiyon300

Moderatör tarafında düzenlendi:

roland-gw8-orgu-bilgisayara-baglanmasi

Moderatör tarafında düzenlendi: