• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

█Roland gw8 ritim convert videolu kendi anlatımım█

Cevap: █Roland gw8 ritim convert videolu kendi anlatımım█

Tufan kullandığın programın tam sürümü varmı sende . Varsa paylaşırmısın.

Hayır yok zaten o tür paylaşımlar yasak forum da bu şekilde de iş görüyor zaten neden full istiyorsun?

eline sağlık dostum paylaşım için teşekkürler

çok isabetli olmuş çok çok teşekkürler.

tufan kardeşim eline sağlık çok güzel ve net bir video hazırlamışsın... teşekkürler

paylaşımına bir ekte ben yapmak isterim. az çok fl studio üzerinde gw 8 ritimleri editlerken dikkat ettiğim bir nokta vardı
korg pa serisinden convert edilen ritimlerde çift drum kit var
ritim roland a convert ediildiğinde bu çift drum kiti adr olarak tek kanalda birleştiriyor
ritimi tekrar çift drum kit yapmak için gw8 üzerini ritimi yükledikten sonra drum kit seçimlerini yapmadan evvel adr kanalını boş olan acc kanalarından 4 veya 6 kanala olduğu gibi copy yaptıktan sonra adr kanalındaki perc leri . perc kanalındaki davulları silerek her iki kanal için farklı drum kitler seçtiğimizde daha canlı ve ayrıntılı ritim oluşturma imkanımız olabilir
biraz karışık oldu anlattıklarım ama artık sen bununla ilgili bir video daha eklersen dahada netleşir.
tekrar eline sağlık çok güzel olmuş

tufan kardeşim eline sağlık çok güzel ve net bir video hazırlamışsın... teşekkürler

paylaşımına bir ekte ben yapmak isterim. az çok fl studio üzerinde gw 8 ritimleri editlerken dikkat ettiğim bir nokta vardı
ritim roland a convert ediildiğinde bu çift drum kiti adr olarak tek kanalda birleştiriyor
ritimi tekrar çift drum kit yapmak için gw8 üzerini ritimi yükledikten sonra drum kit seçimlerini yapmadan evvel adr kanalını boş olan acc kanalarından 4 veya 6 kanala olduğu gibi copy yaptıktan sonra adr kanalındaki perc leri . perc kanalındaki davulları silerek her iki kanal için farklı drum kitler seçtiğimizde daha canlı ve ayrıntılı ritim oluşturma imkanımız olabilir
biraz karışık oldu anlattıklarım ama artık sen bununla ilgili bir video daha eklersen dahada netleşir.
tekrar eline sağlık çok güzel olmuş

Bakarım katip hocam bilgilendirme için teşekkürler.

tesekkurler tufan bey elinize yureginize saglik cok güzel hazirlamissin videoyu

tufan kardeşim eline sağlık çok güzel ve net bir video hazırlamışsın... Teşekkürler

paylaşımına bir ekte ben yapmak isterim. Az çok fl studio üzerinde gw 8 ritimleri editlerken dikkat ettiğim bir nokta vardı
ritimi tekrar çift drum kit yapmak için gw8 üzerini ritimi yükledikten sonra drum kit seçimlerini yapmadan evvel adr kanalını boş olan acc kanalarından 4 veya 6 kanala olduğu gibi copy yaptıktan sonra adr kanalındaki perc leri . Perc kanalındaki davulları silerek her iki kanal için farklı drum kitler seçtiğimizde daha canlı ve ayrıntılı ritim oluşturma imkanımız olabilir
Tekrar eline sağlık çok güzel olmuş

evet çok haklısın abi zamanında bunu denemiştik hatırlıyorsan bence bu çok önemli bir hatırlatma convert yapan arkadaşlar bence bunu uygulayın

evet abi güzelde benim anlamadığım sey bu conveteri yaparken baska modlelerin ritim klasörünümü alıyoruz nasıl yapıyoruz

ZATEN TUFAN ARKADAŞIMIZ DETAYLI OLARAK ANLATMIŞ SEN HANGİ MODELDEN ÇEVİRECEKSEN O MODELİ SEÇİYORSUN BUDA ZATEN KARŞINA EĞER BİR PA 800 İSE TÜM BANKLAR FAVOR ve USER BANKLAR AÇILCAKTIR YADA BAŞKA BİR MODELSE AYNI ŞEKİLDE KLASÖR HALİNDE AÇILACAKTIR BİRDE HANGİ MODELE ÇEVİRECEĞİNİDE SEÇMEYİ UNUTMAMAK LAZIM

Cok aydinlatici bir video olmus tesekurler ustad