• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ROLAND GW8 Ritim Yükleme Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hilas_89

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Arkadaslar gw8 kaçtane ritim ala biliyor.Ben 100 tane yükleyecem.50 tane alıyor o kadar sildim yükledim olmuyor . 100tane rahat alması gerek...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: gw8

Ritim isimlerini USB ye atmadan önce tek tek kontrol edin. ÇĞİŞÜ gibi harfler varsa silin. Görüceksiniz düzelicektir.

100 tane ritim alır ama bazı ritimlerin boyutları büyüktür belki bu yüzden hepsini alamıyordur

songlar danda olurmu

Datası hatalı bir ritim var. Ona gelince yükleme duruyor ve geri kalanıda almıyor. Silin. düzelecektir.

Cevapların hepsi doğru :).. Türkçe karakterli ritim isimleri varsa veya datası hatalı ritim içeriyorsa yüklemez. Yoksa tam tamına 100 ritim alması lazım. Ritimleri yirmişer yirmişer veya daha küçük sayılarda yüklerseniz hatalı bölüm belli olur, daha sonra o bölümde beşer beşer... vb. yüklemeyle hatalı ritme ulaşabilirsiniz. Bir de hepsini yüklese bile tekerleği çevirdikçe hatalı ritme rastladığı yerde alet kitlenebiliyor. O ritmi silince tamamen düzeliyor. Kolay gelsin..

tek tek nasıl yükleyecem bilmiyorumki

Arkadaşım tek tek yüklemiceksiniz zaten. Bilgisayarınıza USB yi takın. Yüklediğiniz ritimleri tek tek kontrol edip o şekilde atın USB deki STYLE kısmına. Ritimlerin içinde Türkçe Karakterle yazılmış yazı olmaması gerek. GW 8 bunu kabul etmiyor. Varsa değiştirin Türkçe karakterleri. Yeniden deneyin. Olmazsa daha dikkatli bakın mutlaka gözden kaçırdığınız bir ritim vardır. Tek tek ve sıkılmadan dikkatlice kontrol edin.

Konuyu kapatıyorum. Gereksiz sorularla konu uzuyor. Başka bir sorunuz olursa yeni bir konu açarsınız. Ancak bu şekilde düzelir. Başka çaresi yok.

iyi çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...