• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland gw8 rtim yükleme mp3 okutma yardım lütfen

piyanistcengiz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800
Sayın değerli hocalarım korg serisinde rolanta geçiş yaptım bir türlü gw8 i çözemedim biraz karışık geldi flaş belleği okutamıyorum mp3 ü okutamıyorum yardım lütfen ...:eek:

Cevap: Roland gw8 rtim yükleme mp3 okutma yardım lütfen

Kolay gelsin korg tan sonra alışmak zor gelir önce program cd sini pc ye yukle play list programını uygula unun içinden mp3 atıp çıkarıcan ve trkçe karekterleri okumuyor yanlızca inglizce karekterler olucak şarkıların isimleri zaten daha önce yazılmış form lardada bulabilirsin istediğin konuları. hadi kolay gelsin.

mp3 lerı okutmak için şarkıların harflerını buyuk harfle degıstır bırde noktalı harfler kullanma

teşekkür ederim arkadaşlar

yiğit hocam siz gw 8 kullanıyorsunuz galiba vaktiniz oldukça yardımcı olurmusunuz...burakcafe_borlu@hotmail.com eklerseniz sevinirim

zaman ve fırsat buldukça olurum

şarkı adlarını kısa yaz ki program flaş diske kabul ettirsin. roland gw-8 kısmında tanıtım demoları ve ritimler mevcut.güzel şeyler var ,hoşuna gider. ama korg'un üst modellerinden geçiş yaptıysan özellikle Türk müziğine uygun ritim ve sesler tatmin etmeyebilir.