• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ROLAND GW8 transpoze sorunu

Berkay88

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg triton le , korg pa80
arkadaşlar bu alette sadece lower bölümüne transpoze yapılamıyormu?? yardımcı olursanız sevinirim

Cevap: ROLAND GW8 transpoze sorunu

yapılıyor, tranpoze tuşuna basıldığında iki tane yanyana nota çıkıyor ya mesala C+C şeklinde işe o soldaki lower onun için ise ekranda C+C ken sol ok tuşuna basıyorsunuz

arkadaşlar bu alette sadece lower bölümüne transpoze yapılamıyormu?? yardımcı olursanız sevinirim

ben de size bir soru sorsam biliyor musunuz acaba, performans tuşuna basınca ekran user sesler değilde ritim listesi geliyo, direk user seslere nasıl ulaşıyoruz biliyor musunuz.

işte bende sol ok tusuna basınca hiç bi değişme olmuyo kaç gündür çözemedim, kalvyeyi alalı 1 hafta kadar oldu bende çözemedim daha malesef

ben de size bir soru sorsam biliyor musunuz acaba, performans tuşuna basınca ekran user sesler değilde ritim listesi geliyo, direk user seslere nasıl ulaşıyoruz biliyor musunuz.

Sitedeki güzel bir paylaşım örneğini görüyoruz.Harbiden seviyorum bu siteyi be :)

ekranda C+C pozisyonunda iken sol yön ok tuşuna basınca ne oluyor ?

hiç bi tepki vermiyo klavye ,sadece üst yön tuşuna basınca song ve KBD yazısına cıkıyo ama sağ solda tepki yok :S