• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland GW8

Cevap: Roland GW8

gw-8 ile ritim de yazılıyor, 3 kanala da ritim yazılıyor ; komalı seslere transpoze yapsak da koma kaymıyor.
ritimlerin kanalları da,cross (içeriği) herşey ayarlanabiliyor.efektlendirme de yapılıyor.

Merhaba Arkadaşlar,

Daha dün Roland GW8 aldım. Ancak aklıma takılan birşey var. Cevap yazarsanız çok sevinirim.

1) Her nedense Dual ses dahi olsa ritimlerden çok daha cılız/düşük bir ses seviyesi var. Ritmi bastıramıyorum. Mutlaka bir ayarı var ama bulamadım.

2) Eskiden Roland E86 kullanıyordum. String ayarlayıp Lower da akor basınca müzikle beraber sürekli ses geliyordu. Bunda yine onu başaramadım...

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Merhaba Arkadaşlar,

Daha dün Roland GW8 aldım. Ancak aklıma takılan birşey var. Cevap yazarsanız çok sevinirim.

1) Her nedense Dual ses dahi olsa ritimlerden çok daha cılız/düşük bir ses seviyesi var. Ritmi bastıramıyorum. Mutlaka bir ayarı var ama bulamadım.

2) Eskiden Roland E86 kullanıyordum. String ayarlayıp Lower da akor basınca müzikle beraber sürekli ses geliyordu. Bunda yine onu başaramadım...

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...

1. SORUNUZUN CEVABI

Hangi ritimin sesini editlemek istiyorsanız o ritimde iken orgun sol üst kısmında bulunan PART VIEW tuşuna basıp gerekli ayarları yapabilirsiniz. istediğiniz sesi ordan gerektiği kadar kısmanız mümkündür. Hatta editlediğiniz bir ensturmanın sesini de 127 maximum level olarak ayarlayabilirsiniz.

2. SORUNUN CEVABI

UPPER VE LOWER kısımlarında ki LOWER bölümüne herhangi bir STRING sesini attığınızda yani sesleri karıştırdığınızda DUAL e basarsanız sesleri beraber duyarsınız. Eğer siz LOWER sesinin sol el ile basıldığında gelmesini istiyorsanız ( ayrı ayrı olarak ) DUAL den çıkıp SPLIT yazan yere basmanız gerekir.

Umarım açıklayıcı olmuştur... Saygılar