• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ROLAND INTEGRA-7 SUPERNATURAL Ses Modülü

• Konbuyu başlatan levent
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K
Cevap: ROLAND INTEGRA-7 SUPERNATURAL Ses Modülü

Hocam araştırmalara başlamışın. Teşekkür edip inceleyelim...

HArika gorunuyor En buyuk dez avantaji ekran diyecekken ipad opsiyonunu sunduklarini gordum...
Roland enteresan adimlar atmaya basladi haydi hayirlisi ...

HArika gorunuyor En buyuk dez avantaji ekran diyecekken ipad opsiyonunu sunduklarini gordum...
Roland enteresan adimlar atmaya basladi haydi hayirlisi ...

Ses bankalarını ve teknolojilerini yeniliyorlar. Sonra ritimbaks piyasına girince 1985 li yıllardaki gibi şok etkisi bekliyorum.

Aynen Mustafa Abi ,Videoda artik sahte makineli tufek soundu yok demis velocity ve pitchbend ileri ile Drumlarda gercek bateri gibi hava katilmasi bile artik bazi seylerin Farkli boyutlara dogru gitmeye basladiginin gostergesi ve unutmayalimki bu Ataklar diger markalarcada degelendirilecek...
insallah artik yavas yavas verdigimiz paralarin teknolojik karsiliklarini almaya baslariz :)

herşey iyi hoşta yine bir gözboyamayla karşı karşıyayız.sampling özelliği koymamış mesela bu benim gözümde direk değerini yitirmesine neden oldu bu rack'ın.srx boardlar 64mb kapasiteli boardlardır yamah artık 2GB flash board takılarak inanılmaz sample kapasitesine ulaşmışken ve de 700 küsür mb rom kapasitesiyle liderken hala roland işin çakallığında.koydukları yeni hareketli surround özelliğide hikaye çünkü artık herçeşit plug in var daha iyisinide yapabilecek düzeyde.işte huylu huyundan vazgeçmiyor roland bu kafayla biryere varamayacak BK5 çıktı umut var doğdu dedik ama bu modül hikaye gerçekten.yeni fantom serisi nasıl olacak acaba ne kadar saçmalayacaklar çok merak ediyorum.