• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ROLAND KONUŞTU by klavyemix...

Cevap: ROLAND KONUŞTU by klavyemix...

Açıkcası ben beğenmedim. Kuru gürültü geldi. Sanki 10 15 RPM hızlı gibi. Beğenenler çıkacaktır mutlaka. Sonuçta bir eleştiri yapıyorum. Başarılarının devamını dilerim.

kulakla alakalı bişey... senin kulagın alışmamış 185 tempoda karadeniz müziklerine... gurultu gelmesi normal...

kulakla alakalı bişey... senin kulagın alışmamış 185 tempoda karadeniz müziklerine... gurultu gelmesi normal...

Doğrudur hocam ;) Fakat karadeniz müziklerine de uzak olduğum söylenemez. Yorumunuz değişik geldi. Alınmamışsınızdır umarım, küçük düşürmek için değil, ne düşündüysem onu söyledim.

tempo ağır şekilde çalınıp kaydedilmiş ve sonra tempo hızlandırılmış diye düşünüyorum böle çalıp elin felç olması gayet normal :) ben bunu 10 sene evvel at1de yapıyordum tempo 80 de oriental ritimi ile kayıt yapıp 170 te dinleyince süper oluyordu

çok hızlı tempo olmasaydı güzelmiş aslında genede eline sağlık .

dinleyip bende yorum yapayım.Ellerinize sağlık.

ketron xD9 kardeşim parça güzel olmuş buram buram karadeniz kokuyor desem yalan olmaz ama hiko kardeşime de katılmıyor değilim.parça kayıt yapılırken de olmuş olabilir bi desibel sorunu var ilk girişte çok yüksek alınmış sesler bunun dışında gerek hareketlilik gerekse kemençe çok güzel bi hareketlilik getirmiş.gerçi karadeniz parçalarının çoğu hareketlidir ama gerçekten benim hoşuma gitti seslerdeki sorun olmasa diyorum.orta da bir emek var teşekkür etmeden geçmeyeceğim.eline emeüine sağlık kardeşim çok teşekkürler.