• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland müzik seti bağlantı

mustafa_-_

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar abiler bende g600var ve elimde eski bir radyo kasetçalar karışımı teyp var aux girişleri var ben prdan bağlıorum hiç sorunsuz çaldım ancakbaşka bir de leader ls318 müzik setine bağladım orgumu ancak bir süre sonra kapandı müzik seti sonra biri söyledi yanmasın diyekendini korumaya alıyormuş yani benim sormak istediğim müzik setinin orgu taşıyp taşıyamacağını alayabilir myim anlarsam nasıl anlarım ve birde o eski olana eğer taşırsa tabi ek olarak o leaderlardan birtanesini takmayı planlıyorum nasıl olur bilenler varsa yardım edeblimi şimdiden teşeürler

Cevap: roland müzik seti bağlantı

Aux In girişleri olan herhangi bir alete, Aux Out'ları olan bir cihazdan ses verirseniz hiç bir şey olmaz.Bazı 1000 wat.lık subbass amfilerde bile aux in'e sinyal göndermek için çıkış (yani aux out) bulunur.Sorun kaldırıp kaldırmaması değil başka birşey...Kabloda şase,topraklamada sorun,aux in yerine aux out girişine takmak v.b. bir çok faktör olabilir.Sorunu başka yerde arayınız.

aux out değil kulaklık çıkışından takıyorum sorun olurmu

kulaklık çıkısı volumden etkilenen bir ses çikısıdır.ama out auxlar sabit sinyal gönderir.aut aux kullanıp volumu teyp üzerinden ayarlamalısın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Neden böyle fanteziler yaparsınız anlamam. Yakıcaksınız müzik setinin çıkışlarını hiç yoktan yere. Elinizde tesisat yoksa kulaklıkla çalışın. Dışardan ses almak istiyorsanız da gidin en azından 40-50 TL ye satılan bilgisayar ses sistemlerinden alın. Ona mı takıcam buna mı takıcam derdinden kurtulun.

iyi çalışmalar.

Neden böyle fanteziler yaparsınız anlamam. Yakıcaksınız müzik setinin çıkışlarını hiç yoktan yere. Elinizde tesisat yoksa kulaklıkla çalışın. Dışardan ses almak istiyorsanız da gidin en azından 40-50 TL ye satılan bilgisayar ses sistemlerinden alın. Ona mı takıcam buna mı takıcam derdinden kurtulun.

iyi çalışmalar.

onu akıl edebiliyorum sadece daha çk ses çıkıyor onun için kendi aramızda birkaç akraba ile çalarken iyi oluyor ama yinede sağol