• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland prelude kitleniyor.

• Konbuyu başlatan H76
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

H76

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Roland prelude da genellikle user ritmleri kullanın ca kilitlenme yapıyor. Başına gelen arkadaşlar var sa bilgilendirimisiniz?

Cevap: Roland prelude kitleniyor.

bendeki gw-8de de oldu, büyük ihtimalle eski model ritimlerin prelude olarak dönüştürülmemesinden kaynaklanıyor. önce prelude formatına dönüştür sonra da orguna atıp üzerinde ayarlamalar yap. org kilitlenirse o ritmi sil,düzelir

teşekürler, peki bu işlemleri nasıl yapacağız.Prelude formatına nasıl dönüşüyor. Ayrıca sizde cd si var mı style convert ve diğer işlemler için.

Ben de prelude kullandım, bütün gw 8 ritimlerini okur, sistem aynı zaten. Kitlenmesi user ritimlerde bozuk olan varsa oluyor bozuk ritim silinince düzeliyor. Prelude formatı diye bidurum yok, sadece bilgisayardaki kök dosya adı gw8 değil, prelude diye gözüküyor, içerik aynı. Konu daha önce geçti araştırın...

ayri bir format yok gw-8 ile ayni.kitlendigi ritimi silersen duzelir,benim basimada geldi.

eski roland ritimlerini burada paylaşılmış olan ritim dönüştürme programıyla roland gw-8 formatına dönüştürünce daha sağlıklı sonuç veriyor.ben yaptım oldu.

direk okumuor mu kadir bey başka roland ritimlerini, dönüştürmeye gerek var öyle mi.