• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Prelude und GW8 Turkische version!

Cevap: Roland Prelude und GW8 Turkische version!

hadi hayırlısı inşallah ....roland cılar için güzel bir haber....

hadi hayırlısı valla aleti satmayı düşünüyordum ama.............

kafama birşey takıldı bu orgu v1 ken alan sonra kendi güncelleyip v2 yapabiliyomu?

inşallah world bankasında olacak bu yeni Türk ritim güncellemerindeki ritimler,eski modellerden çevirilip bize sunulmaz...

Arkadaşlar Ne Türk Versiyonu,bu distribütörmü her neyse aleti gurbetteki arkadaşlarımıza satabilmek için zuhal müziğin org üzerinde yaptığı mevcut ritim ve editlediği seslerden bahsediyor.Ve bunu da maalesef versiyonmuş gibi ilan ediyor..

normaldi artık roland için ugrasmıyolar nerde eskı roland...........

Bu Türk versiyonu Roland Almanya' nın Roland prelude(gw8) için Zuhal mÜzik kaynaklı 40 adet türk ritmi kullanılarak ve Piyanist Sn Aytun Ede nin 128 adet user yazmış olduğu bir alet sanırım. Almanya web sitesinde iki alet te üstünde türk bayraklı ayrı versiyon gibi gösteriliyor. İçinde yüklü geliyor.

arkadaşlar diyelimki user de iki değişik 9-8 lik ritimim var 1inin metronomu120 diğeri 100 olsunkullanım esnasında 1.yi kullanırken metronomu değiştirmeden 2.ye geçebiliyormuyuz roland gw8 için soruyorum yani metronomu sabitlemek mümkünmü.başka ritimlerde de bu ciddi sorun oldu beni bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler

mesut arslan, arkadaşımdan duyduğum kadarıyla yok tempo kilidi o alette. g-600 de bile var, bu alette yok. saçma değil mi?..