• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Türkiye'nin e-a7 için paylaştığı ritim ses paketi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ömer faruk

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar bana kalirsa biraz amatorce olmus sesler ritimler eyvallah diyorum cunku daha kitler hazirlanmamis fabrika kitleriyle yazilmis ama sesler amatörce olmus sanki baska orgdan kayit alinmis gibi edi zurnasi bile kendini tekrarladigi cok belli boyle giderse ea7 tutmaya bilir insallah dogdu setin yapacagi set bundan daha iyi olur bide emoyu bekliyelim. Sizinde yorumlarinizi alalim

Cevap: Roland Türkiye'nin e-a7 için paylaştığı ritim ses paketi

Doğdu pek umursamamış gibi görünüyo. Acaba kendisi o setle bir düğün yapabilir mi? Konuyu açtığın iyi olmuş. Emo set de böyle çıkarsa eger bu alet bk5in sadece daha pratiği olarak kalir. Ki o kadar para da vermez kimse. Bekleyip göreceğiz emo seti.
Bide fabrika kitlerini küçümseme. Gayet de kaliteli

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaslar duydugum kadari ile dogdu klavye uzerinde acele ile yazmis.cubasede yazamamis pc de problem oldugundan dolayi. Vahde rb guzel ama =)

alet güzel bence...daha çıkalı 3-5 gün oldu zaten...ritim set olayı zamanla oturur,sorun yok bence...2 seneye yakın BK5 kullandım,o alette bile nefis ritimler vardı,bunda da olur zamanla...ancak değinmek istediğim nokta aletin fiyatı...1400 dolar ki bugünki kurla 4200 tl yapıyor...malum, piyasa korgun elinde ve sen yeni bir atak yapmak istiyorsun...ancak en belirleyici faktör olan fiyatta uçmuşlar bence...o paraya pa600,pa800,pa900,pa2x rahatlıkla alınır...ve önemli olan 4200 tl ye aldığın her KORG satmak istediğin zaman yine 4200 TL ye satılır...ben ea7 yi çok beğendim ,almak isterim...ancak 1 sene sonra kaça satabilirim (daha önemlisi satabilirmiyim)sorusu beni frenliyor...korg pa600 ü çıkardığında 1450 dolardı sanırım ve o zaman kurda çok düşüktü...o aletle piyasayı salladı...elbette fiyat olayınına takılmayanlar olacaktır...ancak benim gibi hesabını yapmak zorunda olanlar için önemli...

Merhaba Arkadaşlar Yorumlarınız Tabiki Benim İçin Önemli E-A7 Yi İyice Test Edip Öyle Yorum Yapalım Lütfen
Hiç Birşey Eskisi Gibi Değil Teknoloji Ayağımızın Altında İsteyen Dilediğini Yapabilir Artık
Benim Yaptığım Makinanın Üzerinde Oluşturduğum Set Ve Beğenilen Seslerden Karma Yapmak
Ve Üzrinde Ritm Yazmak Oldu Ama Bundan Sonraki Çalışmam Daha İyi Olabilir Emo Arkadaşımda
Yapıyor Mutlaka Oda İyi Olacaktır Biraz Sabır Lazım. Birde Gerkesiz Yorum Olmasın Lütfen :) Herşey Yoluna Girecek.
Herkese Selam Ve Saygı Roland E-A7 Mehmet Doğdu

Saygısızlık ettiysem affola mehmet abi. Beklentim yüksekti. Seti yukledim fakat beklentimin bayagi altinda oldugunu gorunce üzüldüm. Stüdyoya gidip ses kaydi yapip orga atma şansımız yok malesef. Senin yapacağın set ile satisa sunulacak denildi bende sevindim aldim. Aceleye getirilmiş anlasilan. Ins bidahaki çalışmalarınızda güzel sesler eklenir. Iyi çalışmalar

Aynen abicim bi kusurumuz varsa özür dileriz. Galiba bu paylasilan paket hazirana kadar elimizin boşta kalmaması için aceleyle yapilmiş bir paket. Doğrumuyum? Ama öyle değilse abi saygısızlık olarak algılama beklentimizi boşa çıkarır. Kolay gelsin.

Hic sevmedigim muhabbetler .
Adam yapmis calismis.
Sizin su an ki rolandin ustunde bir sese loop yapmanin ne kadar zor oldugundan haberibiz var mi?
Buraya biyle konu acip adamin yaptigi sete amator demek ayip oluyo!!!
Bence hic amator degil guzel ewet kit eksik bass eksik ama bence yaptigi seyler amatorce degil ...
Soyle dene bilir eksikler var!!!
Ama yaptiklari icin ellerine saglik.

Ama ates abicim biz bi istesigimiz gibi bi org istiyoruz su olsun bu olsun istiyoruz malum orglar pahali ea7 de bizim icin bi avantaj eger set yapilmis yorum atip isteklerimizi soyleyemessek hic almayalim bu orgu isteklerimizi yorumlarimizi atalimki iatedigimiz gibi olsun biraz yoruma acik olalim lutfen

Ama ates abicim biz bi istesigimiz gibi bi org istiyoruz su olsun bu olsun istiyoruz malum orglar pahali ea7 de bizim icin bi avantaj eger set yapilmis yorum atip isteklerimizi soyleyemessek hic almayalim bu orgu isteklerimizi yorumlarimizi atalimki iatedigimiz gibi olsun biraz yoruma acik olalim lutfen

Ozaman istedigini soylersin arakadasimizin yaptigina amatorce diyemezsinki 6 senelik profesyonel sound designerlik hayatima guvenerek soyliyim ki amagorce degil ve guzel.
Tekrara yaziyorum eksikleri soylersin istediklerini soylersein ama yapilan ise amatorce deme hakkin yok bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...