• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland Türkiye'nin e-a7 için paylaştığı ritim ses paketi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Roland Türkiye'nin e-a7 için paylaştığı ritim ses paketi

Bir birimizin kırmamızın gereği yok o konuda haklı olabilirsin ama ben amatörce dedigim sample seslerini biraz hızlıca kayıt edilmis ve cabucak yayinlanması gerektigini goruyorum hazirana kadar kullanicilarinin elinin bosta kalmamasi icin galiba..

Bir birimizin kırmamızın gereği yok o konuda haklı olabilirsin ama ben amatörce dedigim sample seslerini biraz hızlıca kayıt edilmis ve cabucak yayinlanması gerektigini goruyorum hazirana kadar kullanicilarinin elinin bosta kalmamasi icin galiba..

Aksine ben diyorum kinse kirilmasin.
Sen bence yapilmis bir enege heleki bu adamin bir bekraundu varsa amatorce dememelisin.
Sana hak veriyirun cok eksik var aletde 100% uzerinden su an %30 ben aleti kullanan set yapan biri olarak bunu gordum.

Türkiyenin bir çok yöresinde; bu setle düğüne giderseniz; ADAMI DÖVERLER...!!!

Ya cihazın kalibresi bu; yada seti yapanın...

başka ihtimal yok ve yalakalığada lüzum yok...

Adına SET denilen bu tip çalışmalara dünyanın parasını verdikten sonra; artık kendi setlerimi kendim yapmayı öğrendim...
Size de tavsiyem; ÖĞRENMENİZ......

Saygılar...

Chevalier sen neyin kafasini yasiyorsun söyledigin kelimelere dikkat et kimse kimsenin yalakaliginida yapmiyor daha ortada set yok ben burda bu sesler asıl sette böyle giderse bu set orgla tutmaz dedik daha demo paylasilmamis nerden duydun sesleri ritimleri !!

konu kapalı..!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...