• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

roland ve ketronun yeni orgu

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
arkadaşlar yamaha a2000 çıkarttı korg pa600 900 2 org birden çıkarttı,
şu an ketron ile roland sessiz kaldı,acaba roland ve ketron yeni org çıkarmayı düşünmüyolarmı,
rolandda ketronda çok sessiz,
roland bk5 yeni çıktı ama kullanım sıkıntısı ve sampleler tatmin edici değil bana göre,
ketronun audya süper diyecek bişey yok,ama çok pahalı,

demek istediğim,
3500 4500 tl arası ekonomik kullanışlı kaliteli sampleli bir org çıkarmalarını çok bekliyorum açıkcası.
özellikle ketron ve roland

Cevap: roland ve ketronun yeni orgu

Dolandın yeni bir klavyesi var bk9 ama ondada sampling yok ve fiyatıda pahalı malesef ketron da ise yeni birşey yok şuan için

ketron ses modülü çıkarıyo son bi kaç senedir, bence hangi alanda iyi olduklarını biliyolar:):) tartışılmaz soundu var modüllerinin.. bir de disket sürücüsüne alternatif usb reader tasarlamışlar hem de mp3.wav okuma özellikleri de geliyo orglara bu reader ile.. merak edene;

BK5 İyidir. Bakın Yeni Ritimler Geldi Bugün.

Ketron audya 5 in üzerine klavye tanımıyorum şuan ki teknolojide..

Bu sample'lar hususi audya 5 için alınan kayıt örnekleridir. korg gibi ordan burdan alınan sample'lar değil!! şunu da belirteyim alet daha yeni!

audya çıkalı 5 yıl oldu sadece onu işleyecek kapasitede kimse yoktu şimdi ise taşkın arkadaşım ona can verdi benim hayalim oldu

cogu muzısyenınde hayalı olmustur ama ketron un kesınlıkle audya ya bı kardes getırmesı lazım makul fıyatlı bıraz ozellıkklerı kırpılmıs :)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri