• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Roland'tan BK-5 OR Kullanıcılarına Yılbaşı Hediyesi !!!

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli Roland Kullanıcıları,
Roland BK-5 OR kullanıcılarına özel yılbaşı hediyesi kampanyamız başlıyor...
Evet, indirim yapamadık ama sizlere gerçek bir yılbaşı hediyesi veriyoruz. Eğer sizde bir BK-5 OR kullanıcısı iseniz BK-5 OR niz ile en mutlu fotoğrafınızı Facebook üzerinden özel mesaj ile bize gönderin Roland T-Shirt'ü kazanın !!!
Son Katılma tarihi: 02 Ocak 2013...
148991_471293459579615_292351287_n.jpg

Cevap: Roland'tan BK-5 OR Kullanıcılarına Yılbaşı Hediyesi !!!

Önlerden Yerimizi Alalım :)

Merhaba;

Bk-5 ile mutlu olmak kolayda, Gw-8 gibi işlenmemiş, yarım bırakılmış bir alet ile mutlu olabiliyorsak! bizede t-shirt hediye etmeniz gerekmezmi?

Saygılar,
Volkan.

Merhaba;

Bk-5 ile mutlu olmak kolayda, Gw-8 gibi işlenmemiş, yarım bırakılmış bir alet ile mutlu olabiliyorsak! bizede t-shirt hediye etmeniz gerekmezmi?

Saygılar,
Volkan.

Katılıyorum Hocam.

evet beyler bk-5 i çalarken üzerine de tişörtünüzü giyin havanız olsun tıpkı HARLEY DAVİDSON MOTOSİKLET kullananların aynı aksesuarları kulandıĞı gibi heh heh heh

çıktığında gidip bakmıştım. eski bir roland kullanıcısı olarak hayal kırıklığına uğradım. telefonumun ekranından küçük ekranını okumata zorlandım. pek öyle pratik kullanışlı gelmedi bana. nitekim meraktan alan müzsyen arkadaşlar aldıklarına pişman olup hemen ellerinden çıkardılar veya çıkarıyorlar. mp3 çalıyor diye üzerinde 15-20 türk ritim var dye alınacak org değil bence. eder fiyatıda 1500-1750 civarı olmsı gerek. helede yamaha a2000 2300 tl iken şuan nekadar etmesi lazım siz tahmin edin

Merhaba;

Saygılar,
Volkan.

aynen katılıyorum

aynen katılıyorum

merak etme sinan bu g-w8 i bi inceliyeyim bakalım ben... galiba bk-5 ten farklı bir alet gibi geldi bana temel olarakta burda bir arkadaşta var kullanmıyor satılık onu satana kadar eğer quantizede bi sıkıntı yoksa ritm çalışması yaparız kış geldi zaten aylak istediğin ritmleri söylersin bişeyler yapmaya çalışırım üzerinde...

bende gönderdim xxl yada xl isterim :)

Pazartesi İnşallah Yolluyacağım :)