• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ronay Şanlı Kardeşimiz (ac2ronay) Vefat Etmiştir :(

Dr.Salim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
arkadaşlar aşağıda profil bilgileri bulunan ronay kardeşimizin yakın arkadaşı var mı?

son aktivitesi 8 temmuz. 8 temmuzdan bu yana sesi soluğu çıkmıyor bugün ise vefat ettiğini öğrendik.

Yakın çevresinde durumu bilen varsa açıklayabilir mi?

En son Motif XF almıştı.

Cevap: Ronay Şanlı Kardeşimiz (ac2ronay)

salim kardeşim üste bulunan linkteki arkadaş mı bilmiyorum.eğer öyleyse gençliğinin baharında bir arkadaş ve çok üzücü bir durum.Allah ailesine ve sevenlerine sabır versin.En son bu bu siteden Murat hocamın vefatıda beni çok üzmüştü.

ciddi misin salim? ? yakından tanıyorum :S

yukarıdaki haber beni yıktı.. çok aklı selim bir arkadaşımdı nekadar üzüldüm bilemessiniz.

ölüm sebebi nedir bu linkteki sitede onun adı neden geçiyor.. kesinlikle türklüğü ve kardeşliği savunan bir arkadşımızdı.

şok olmak böyle bişey demek çok üzüldüm..Allahtan Rahmet Yakınlarına Başsağlığı diliyorum..

daha gencecik hayata veda etmiş yav Allah rahmet eylesin Allah yakınlarına sabır versin.

inanın şu anda bende şok oldum.çok üzücü bir olay.allah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin.hepimizin başı sağolsun.ne söyleyeceğimi bilemiyorum.üzüntüm sonsuz.

yukarıdaki haber beni yıktı.. çok aklı selim bir arkadaşımdı nekadar üzüldüm bilemessiniz.

ölüm sebebi nedir bu linkteki sitede onun adı neden geçiyor.. kesinlikle türklüğü ve kardeşliği savunan bir arkadşımızdı.

şok olmak böyle bişey demek çok üzüldüm..Allahtan Rahmet Yakınlarına Başsağlığı diliyorum..

Başınız sağolsun,
Allah rahmet eylesin genç kardeşimize.Yakınlarına sabır versin.
Kendisini tanımazdım, ancak genç insanları yitirmeyi ne yazıkki kabullenemiyoruz.
Ölüm gelmiş ne çare, başağrısı bahane der dedelerimiz bilirsiniz.

Ölüm nedeni ise internet sitesindeki habere göre; TUS sınavlarına hazırlanmak için dedesinin yanına taşınmış bir süreliğine ve öğlen yemeğini dedesiyle beraber yedikten sonra biraz uyumak için uzanmış.Bir daha da uyanamamış. Uykusunda teslim etmiş ruhunu.

Allah taksiratını affetsin...

Ben de internetten tanyırdum msnde fikir alışverişi yapıyorduk.

Bugün annesi, ağlamaklı motifi satmak için istanbulda bi dükkana gitmiş tesadüfen Can BAŞAR'da ordaymış ben de ondan öğrendim.

Allah rahmet eylesin ben de yıkıldım :(

allah rahmet eylesın cıle cekmeden vefat etmıs arkadasımız allah kımseyı yataklara dusurmesın aılesıne sabır dılıyorum mekanı cennet olsun

Allah ahmet eylesin. Sitede aynı konularda mesajlarımız olmuştu. Bilgili araştırıcı kardeşimizdi....