• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

S-650 wahde

Murat GÜNBEY

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg i5s
Çalan arkadaş biraz amatör idare edin :) S650 nin kendi sesleri.

Ekli dosyalar

• s650 wahde.mp3
    2 MB · Görülen: 420
Cevap: S-650 wahde

bu macun ses s650 de yok..yada ben bilmiyorum.. altta çalan midi de var senin üzerine yazdığın zurna sesi galiba.

Hepsini s650 ile yaptım alette çok efek var bu sesi kendi bankasında bulunan saw sesine phaser efekti vererek yaptım reverb de var tabi.bunun gibi çok ses yapılabilir

çok güzel olmuşta keşke daha uzun çalsaydın be efkarlandım valla..

Hepsini s650 ile yaptım alette çok efek var bu sesi kendi bankasında bulunan saw sesine phaser efekti vererek yaptım reverb de var tabi.bunun gibi çok ses yapılabilir

bende bir yapayım bakayım... öyleyse süper valla. sırf bu macun sesler yüzünden korgpa500tr bakıyorum... eğer o sesleri bu cihazda yakalarsam veya set çıkarda çözüm olursa süper olur...

eline sağlık güzel çalışma olmuş arkadaşlar s650 nin kendi seslerini editleyerek çok iyi sesler yapabilirsiniz yeter ki emek verin ...

Bana sorarsanız kendi seti güzel bir kaç fazla ve eksik var tabi.ama bu haliyle ritim yazılsa yine çok iş yapacağına inanıyorum.

sen birde bandeon sesine dsp efect ve 80 reverb ver bakalım neler oluyor

Merhaba Arkadaşlar... Madem S650 de efekt vererek böyle güzel sesler bulabiliyoruz. Bulduğumuz seslerin efekt değerlerini bir başlık altında paylaşsak (örnek sesler ile birlikte) bence faydalı bir çalışma olacaktır.

Merhaba Arkadaşlar... Madem S650 de efekt vererek böyle güzel sesler bulabiliyoruz. Bulduğumuz seslerin efekt değerlerini bir başlık altında paylaşsak (örnek sesler ile birlikte) bence faydalı bir çalışma olacaktır.

Aynen katılıyorum. İlgili konu linki aşağıda:
Lütfen paylaşımları esirgemeyelim.