• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

s650 den a2000 v2 plus emo usb ye terfi ettim bugün

savselsem

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Tyros 5
Bugün Pazar, tünele gittim, s650 min yanına bir bk5 veya pa600 alayım dedim, malum s650 nin batı sesleri iyiydi, türk sample ses yok gibiydi, bk5 dinledim, pa 600 dinledim ( malum yamaha yanına farklı bir marka cihaz olsun çeşitlilik olsun diyordum ) en son birde a2000 dinleyelim aklımızda kalmasın dedim, a2000v2 plus denedim, ilk defa sesleri ve ritmleri canlı duyunca çok şaşırdım, s650 mi bugün hemen sattım ve a2000 v2 plus ve emo usb aldım- emo usb de ayrı bir harikaymış, siz değerli arkadaşlarımla paylaşmak istedim....

Cevap: s650 den a2000 v2 plus emo usb ye terfi ettim bugün

Bende aynisini yaptim. 3 hafta önce S650den A2000 EMO'ya geci$ yaptim... a2000 emo ayri birsey... Hayirli olsun sanada! EMO'ya da tekrar te$ekürler. Yamaha böyle birSey yapabilecegine, tabiki EMO sagolsun, hic tahmin etmemistim.

Hayırlı olsun üstad bana göre usb cihazı yükseltmez sadece güzelleştirir orgun kendisindedir marifet benim şahsim fıkrim

Hayırlı olsun üstad bana göre usb cihazı yükseltmez sadece güzelleştirir orgun kendisindedir marifet benim şahsim fıkrim

a2000 genel olarak sound ve kalite olarak çok güzel ama emo usb takınca bambaşka bir şey .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hayırlı olsun , kendim almış gibi sevindim.

hayırlı olsun iyi seçim

a2000 genel olarak sound ve kalite olarak çok güzel ama emo usb takınca bambaşka bir şey .

Hocam Emo usb için form doldurdum, kaç günde geri dönüyorlar ? Birde bendeki emo usb içindeki ritmler daha artmışmıdır?
Saygılar...

Hocam Emo usb için form doldurdum, kaç günde geri dönüyorlar ? Birde bendeki emo usb içindeki ritmler daha artmışmıdır?
Saygılar...

genelde aynı gün dönüyorlar.şifreni aldığın zaman güncelleme sayfasında kontrol edersin.en son Nkx in 3 ayak ritmi Nkx in rgt dosyaları yayınlandı.bunlar varsa günceldir.bunlar yoksa şifreden sonra indirirsin.