• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

s650 icin rtm ve regston seslerm

umitpa1x

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900 yamaha s970
kolay gele yayınladiğim paketteki kıtle calişan rtm var sağlam 2-4 ler var pop lar falan ama onceden yayınladığım paketteki kıt gewrekir rtm lerin calişmasi icin paketide yayınlayacaktım ama bulamadim paket kaybolmuş indiren arkadaşlar yukler artık.... kolay gele herkese tavsiyem en kısa zamanda korga gecin brakın yamahayı rolandı ketronu rahat edin bu aletlere para verilmez bunu oğrendim s650 olsun a2000 olsuın bk-5 olsun mazaların 2.el saydıklari rakamlar resmen mide bulandırıcı zarar etmeyin yazık.. kazim kolcak indir kangaa :)

Cevap: s650 icin rtm ve regston seslerm

S650 den benimde agzim yandi bk5 deydi gozum ama onuda mi onermiyorsun usta s650 den sonra

pa600 şu an alinacak en sağlam makine alabilirsen bunu al derim alamassan pa500 falan bak hıc aklının ucundan bile gecirme korg dişindaki aletleri hem kullanımı zor hem elinde kalir şunuda kabullenmek gerek yamaha ve roland daha sağlam bi saunda sahip ama korgda sonucda pratik ve altin gibi değer kazanan alet bunlari unutma al pa600 bak keyfine istediğin seti yukle cal gitsin....

Bk5 alacaktim bugunlu yarinli ama sozunu dinliyecem abi biraz daha beklerim artik pa500 yeni hedef :)

Bk5 alacaktim bugunlu yarinli ama sozunu dinliyecem abi biraz daha beklerim artik pa500 yeni hedef :)

pa500 tr tam fiyat performans aleti kardeşim tavsiye ederim . Bu arada paylaşım için teşekkürler .

bi aralar bende satayım pa500tr alayım diyordum ama cihazı kurcaladıkça zevk almaya başladım ritim konusunda sıkıntı yok ses konusunda da orjinal batı sesleri güzel forumda yayınlanan 1-2 tane yep paketi ile de tr sesleri düzeldi şu an memnunum ben. geçen bi arkadaşa aldık pa500tr dinledim sesleri ama s650 nin sesi daha kaliteli geldi bana..düğüncüler müzisyenler için bişey diyemem ama benim gibi hobi amaçlı ev kullanıcılarını rahhatlıkla tatmin eder diyebilirim eğer imkan olur da değiştirmek istersem de tyros derim.

Bk5 or s650 den sonra cok cok sinif atlatacaktir size eger klavye calmaktan kastiniz ve amaciniz kaliteli gercekci sound ses guclu realistik altyapiya sahip gercekci ritmler ise bk5 or mutlaka canli deneyiniz cok cihaz aldim sattim kullandim roland gercekten kalite

Arkadaşlar, ev kullanıcısı için en güzeli sürekli cihaz değiştirmektir ;)

S650 den sonra pa 500 alanın aklına şaşarım. PA600 orgum vardı maddi sıkıntıdan takas ederek, pa 500 aldım üstede para aldım. Pa 500 e 1 hafta anca dayanabildim. Gerçekten ne ritimleri ne sesleri, hiçbirşeyi sarmadı beni. 3 gün önce pa500 nakit satarak. Termiz bir s650 aldım. Şu an hem maddi yönden hemde istediğim sesleri ve ritimleri kullanma yönünden mutluyum. Pa500 ün sesleri iyi değil. Ritimleri güzel, İstediğim sesi atamadıktan sonrada hiçbir şeye yaramıyor. Vakit buldukça s650 ile uğraşıyorum. Aletin içinde ritim yazma ve editleme kısımlarıda var. Zaten istediğin sesi düzenleyip atabiliyorsun. Her ölçüden 1 yada 2 ritim editleyip kitlerini değiştirip yazıcam ve bunlarda bana hayli hayli yeter. Ben s650 imi 850 tlye aldım ve bana şu an yeter, önemli olan ne istediğini bilmek. Pa 600 alınacaksa güzel ama pa500 sizi tatmin etmez. Hele bk5 e hiç bulaşmayın, KetronXD9 sx3000 bile daha güzel ve soundlu...
Saygı ve sevgiyle kalın.....

Arkadaşlar, ev kullanıcısı için en güzeli sürekli cihaz değiştirmektir ;)

Şaka yapıyon demi :)
s 650 yi alıncaya kadar göbeğimiz çatladı.
Benim anlayamadığım a 300 tr nin s650 den daha fazla itibar görmesi. Zaten s650 ye hobi amaçlı ev kullanıcıları sahip genelde. Bu kadar da yerden yere vurmanın bi anlamı yok.
Yıllar sonra binbir hevesle aldık cihazı, ama son zamanlarda yerden yere vuruluyor.
Ev kullanıcısı olarak çoğumuzun tek atış hakkı var. Onu da s650 den yana kullandık. Hala borcu bitmedi. Yarı fiyatına zararla cihaz değiştirme gibi bi lüksümüz yok. Olamaz.

Not: Volkan kardeşim şahsına bir sitem değil, zaten yazacaktım... :) Saygılar...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri