• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

S650 istekleriniz

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
Batuhan bey le konuştum istediğimiz ritim ve samplelerı burda paylaşıcaz batuhan bey s650ye uyarlıycak örnek or700 v2 plus demir attım yada 2.4 kesik çayır istediğiniz ritmi burda paylaşın hangi orga ait olursa olsun farketmiyor

Cevap: S650 istekleriniz

İstediğiniz ritmı ve sesi burda paylaşın arkadaşlar ritmin adını değil direk ritmi buraya atın

korgtan ritm atsınlar kardeşim, yamaha or700 ün ritmiyle hayatmı geçer
:D

hocam güzel bir keman elektro baglama ve kemence cok guzel olur :/

S650 ciler destek bekliyorum istedığınız sesın samplesını buraya atın

s650 nin sample ses eksikleri şunlar : Klarnet - ud - kanun -elektro bağlama - akustik bağlama ( saz) - birde düğün işi yapacaklar için olursa Zurna .

Cihazdaki standart ney - mey - balaban sesleri iyi..

Saygılarımla,
Savaş ELVAN

Kemençe ve tulum sesini unuttuk onlarda gelirse tam olur, Batuhan Bey set yapsın parasıyla satın alalım, herkes bu çalışmadan keyif alsın...
Saygılarımla

Kemençe ve tulum sesini unuttuk onlarda gelirse tam olur, Batuhan Bey set yapsın parasıyla satın alalım, herkes bu çalışmadan keyif alsın...
Saygılarımla

evet bencede böylece tek tek ritim sesle çok zor olur güzel bir set satışa çıksın herkez faydalansın ...

İstediğiniz ritmı ve sesi burda paylaşın arkadaşlar ritmin adını değil direk ritmi buraya atın

Tam olarak anlayamadım ama bahsettiğim sample sesler en azından Yamaha a1000 tr - çipli versiyondaki sesler olsa yeterli , klarnet - ud -kanun -tulum - kemençe- elektro - bağlama -

Sağolsun Batuhan Bey ama karşılığını vermek isterim ....

Yukarıdaki linkte bulunan Ney sesi mükemmel olacaktır.

Batuhan Bey'in de başarılarının devamını dilerim.

Selamlar