• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

s650 Özel Sesler, Videolu 2015

• Konbuyu başlatan lostt
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 3K
Cevap: s650 Özel Sesler, Videolu 2015

valla kötü alet diye birsey yoktur sadece aleti tam detaylı kullanabilmek meseledir ki biz buna yetenek diyoruz eline sağlık kardeşim :)

niyetimde Korgun piyasada olmayan kalteli sample seslerini tek tek adapte etmek var ama zamanla olacak şeyler malum kolay değil tek başıma yapmıyorum ferhat kardeşimle beraberiz

Gökhan kardeşiminde dediği gibi zaman ve emek isteyen zahmetli bir iş göründüğü gibi değil valla bu olay. sample yapan arkadaşlarımızda var emeklerıne saygi duyuyorum lakın hemen hemen s650 için yapılan samplerları inceledim lakın eksiklikler var zor değil bu işler kmpyi çevirince bazen bir sesteki kulanılan samplerların bir kaçinin tunesi tutmuyor o büyük bir sıkıntı dızmesı ayni şekılde samplerları tek tek düzenlemesı bazı samplerlarda loop alakasız geliyor onun tek tek ayarlanmaı frekansların üst üste getirilmesı ve dahada fazlası var şunu abartısız soyluyorum laf olsun diye değil şunda emonun kullanmış olduğu teknıkde sample yazabılıyorum mesela 1 tuşa 4 adet sample atabılıyor ve bu 4 sesi ;);) ayri velocity değer verip kullanabilyorum yani tuş hassasiyetine göre farklı samplerlar kanun ve sert bastığınızda tremelo yapması sesi elementlere ayirip siniflandirma olayı s650 de 2 element şuanda atabiliyor a2000 s750 s950 de şuanda 4 element yeterli bence ben şahsen s950 de denedim ve güzel sonuç aldım şuanda a2000 s750 ve s950 kullanıcıları emoya bağlıyız emo hakıkatten çok başarılı ve çok güzel çalışılmış ritimler de aynı şekılde lakın çoğu ses bana göre gereksız gibigeliyor bana 10a yakın zurna 10 un üstünde mey ve dahası 1 tane zurna olsun sağlam olsun bağlama olsun sağlan olsun fazlasına gerek yok bence bana göre bu soliylediğümi de yanlış anlamayın emoda bulunan bu sesler kötü demiyorum hepsi de kalıtelı fazlasına gerek yok zamanla olacak bir iş bu uğraş ve zahmeti çok inşallah bir şeyler yapacağız şimdilik bu kadar. Saygılar ;);)

arkadas orgu satıyor oysaki calısmalar bekliyorduk :)

dostum ben alırım satarım, 3-4 kere aldım sattım biz durmayız :) s650 elimde olmasada calısma yapabiliyoruz, pa800 den çekiyorum sesleri zaten fero kardeşime atıp gereken işlemler yapıldıktan sonra iş bitiryor. benim elimde s650 olsada olmasada çalışma gene devam edecek

çok güzel bir çalışma olmuş tebik ederim. pa800den s650ye port bir set süper olur.

sesleri paylaşacakmısınız acaba yada temin edebilecekmiyiz :)