• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

S750 -Ah İstanbul (Klarnet Sample)

kartal_123

Sercan Güney
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA4X - TATİ USB + A2000 V2 PLUS EMO USB
S750 -Ah İstanbul (Klarnet Sample) Denemesi iyi dinlemeler .

LİNK :

Cevap: S750 -Ah İstanbul (Klarnet Sample)

ustad cok temiz bir sample olmus,cok temiz calmissiniz emeginize saglik,birde tizi calsaydiniz tadindan yenmezdi.....

Guzel calisma emegine saglik

Emo yüklüyken yanında kendi sample'larınızı atabiliyor musunuz? Yoksa sadece tek set mi çalışıyor?

ustad cok temiz bir sample olmus,cok temiz calmissiniz emeginize saglik,birde tizi calsaydiniz tadindan yenmezdi.....

Saol kardeşim teşekkürler.Tiz de baya inceliyor ses demonun genelini bozmak istemedim.

Emo yüklüyken yanında kendi sample'larınızı atabiliyor musunuz? Yoksa sadece tek set mi çalışıyor?

Yok kardeşim atamıyoruz.Alette zaten 64Mb Alan var ve Bunuda Emo dolduruyor zaten.Ama Yeni Çıkan S770 Ve S970 De bu özellik var diye biliyorum.

Yok kardeşim atamıyoruz.Alette zaten 64Mb Alan var ve Bunuda Emo dolduruyor zaten.Ama Yeni Çıkan S770 Ve S970 De bu özellik var diye biliyorum.

Şu olay bir çözülse neler yapılacak bu a2000lere s750lere ama :)

Şu olay bir çözülse neler yapılacak bu a2000lere s750lere ama :)

Ortaya neler çıkar Düşünemiyorum kardeşim.Ama S770 Ve S970 gerçekten Yamahanın kendisini aştığı modeller hele ki S970 Emo Usb Yüklüyorsun sana 450 Mb Yakın Yer kalıyor Ve alette +128 Mb Audıo Style alanı var.Ve En iyisi 512 Mb Veriyi 10 Saniye gibi bir sürede yüklemesi gerçekten çok iyi .