• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sahici(Deniz Seki) by_ChordSolo

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
steel gitar,klarnet ve bas kanalı cubase vstleri ile(sample tank,native guitar) ile yazıldı.
klarnet kanalında panlama ve efect çalışmaları yapıldı.
yorumlarınızı bekliyorum;

Moderatör tarafında düzenlendi:
çok güzel bir çalışma olmuş bahadırcım emeğine sağlık, pek yakında aranje işine başlayıp albümlere çalarsan şaşırmam:)

evet senkron faciası dinlediniz,arz ederim:):D
sözsüz olarak koyuyorum bu nedenle...

Altyapı her zamanki gibi bu işin nasıl olması gerektiğini gösteriyor..Eline sağlık dinlemek büyük keyif veriyor...

güzel sesler.paylaşım için reşekkürler.

hocam çok güzel olmuş.birde,ben senin klasik gitarda çaldığını biliyorum.Gitar kayırlarını neden canlı yapmıyorsun !Altyapıya çok daha fazla canlılık katacağı kanısındayım..
teşekkürler,başarılarının devamını dilerim hocam.

hocam çok güzel olmuş.birde,ben senin klasik gitarda çaldığını biliyorum.Gitar kayırlarını neden canlı yapmıyorsun !Altyapıya çok daha fazla canlılık katacağı kanısındayım..
teşekkürler,başarılarının devamını dilerim hocam.

hocam gitar kaydı mevcut sistemimde biraz cesaret istiyor.zaten kalitesiz bir gitara sahibim.dış etmenleri izole edemiyorum.kayıt kalitesi yetersiz,patlamalar oluşuyor.daha kaliteli ve anfi çıkışlı bir gitar edinmeyi düşünüyorum zaten.o zaman gitarı canlı çalacağım.bu nedenle şimdilik zor gözüküyor....:(

Çok dinlendirici bir eser oluşturmuşsun,dinlerken dinlendim.Valla deniz seki söylese dinlemem bu parçayı:)

Hocam yine çok güzel olmuş, zaten işin içine vsti girince sound banbaşka oluyor tabi senin yaptığın gibi düzgün vstileri kullanmak gerekiyor öyle vstiler varki beş para etmez dandik klavyelerdeki sesler bile daha iyidir.

her zamanki gibi çok güzel bir çalışma olmuş.yaptığınız tüm çalışmalar sonsuz keyif veriyor.
iyiki varsın ChordSolo..bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim.iyi çalışmalar..