• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sahte dolarlar

• Konbuyu başlatan erol37
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 3K

erol37

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Aramızda bu yazıyı okurken atanlara küfür eder gibi olduğunundan eminim,ne çare düşünelim atanlar hakkında...
..bazı müzisyenler mikrofonla söylüyormuş atmayın diye ama bu kavgaya sebeb olur..
ne gibi çareler olur...valiliğe polise şikayetler fasafiso sallayın...

Ekli dosyalar

• sahte.jpg
    sahte.jpg
    73.2 KB · Görülen: 359
Cevap: Sahte dolarlar

bu gün başıma geldi anında stopa bastıp ve atanların terbiyesislik yaptıgını ve emege saygı duymadıklarını söyledimdügün dekimisafirlerde bana destekoldu alkış aldım o atanlarda rezil oldular

ne diyeyim tebrikler

Valla bende dedim mikrofonda sonra salon sahiplerine gidip niye sahte dolar atmayın diye anons ediyorlar diyerek şikayet etmişler. Zaten bide tartışma çıktı düğün sahipleriyle adamlar adam değilki eşşek.

kendini bilen 10tl veripte sahte 1lik 100 dolar atçana adam gibi delikanlı gibi atar 2 tane 5lik ama atanlar adam değil ki kardeş :)

1 doları basan matbaa yerin dibine batsın, sahte doları basan matbaa... sana ne deyim ben

Arkadaşlar bende şunu anlamış değilim, evet sahte dolar atmak bizim için hem onur kırıcı hemde zarar lakin siz bunların sahte olduğunu anladıysanız daha niçin topluyorsunuz bırakın yerde kalsın atan mahçup olsun. Belki utanır devam etmez. Saygılarımla,