• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Salim kardeşimedante soru :)

ibrahimdalbasi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
roland g600
Öncelikle şunu belirteyim 1 önceki konunun altına yazdığımı site kabul etmiyor. defalarca denedim ama cevabımı diğer konuya ekleyemedim. yeni konu açmak zorunda kaldım..
s.a ... salimcim yöresellerdekileri user a kopyalayamazmıyım? eğer user a kopyalayabilirsem gerek oradakileri gerek user dakileri user da a ile başlayan bir sıraya koymak istiyorum. yani istediğim tüm ritmleri a ile başlayan sayfadan bulmak istiyorum. böylelikle hepsi arka arkaya olacaklardır. eğer presetlerdeki istediğim ritmleri usera alabiliceksem bunu nasıl yapabilirim? ve userdaki istediğim ritimlerin önüne a koyma işlemini nasıl yaparım? (hepsini değil tabi sık kullanacaklarımı). bu işlemleri anlatırsan sevinirim..Sevgiler..

Cevap: Salim kardeşimedante soru :)

ritimlerde preset yani cihazın hafızasındaki ritimler için bir gruplandırma söz konusu olamaz...

Preset ritimler dahil tüm ritimleri USER'a kopyalamalısın...

Gruplama için ise şöyle bir öneride bulunabilirim...

örneğin

Yöresel ritimlerin var mesela Harmandalı , köcek halay...

bunları sıralamak için

Y01 Harmandalı
Y02 Kocek
Y03 Halay

şeklinde kodlarsan, (y = yöresel)

alfabetik listelemede Y harfine bastığında bu ritimleri bu sırada görmüş olursun...