Teşekkür mesajı (Dr Salim'e) | Trakya Müzik
  • Trakya Müzik 18. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.
  • Trakyamuzik.net xenforo 2 ona bağlı Arowchat ve Facebook Trakya muzik 2. el ilanları Satılıktır (iletişim Admin) Saygılar

Teşekkür mesajı (Dr Salim'e)

yalcin6

Gold
Enst.
Pa80, Bk5
Merhabalar. Daha önce yamaha a2000 klavyemde meydana gelen elektronik sorun ile ilgili burada da konu açmıştım. Ankara dahil çözüm bulunamadı. En son bu sabah Eskişehir e Dr Salime gittim. Adı üstünde doktor, sağolsun sohbeti ile misafirperverliği ile hem çok iyi ağırladı, hem de en önemlisi sorunumu çözdü. Üstelik emeğinin karşılığının yanında yok sayılabilecek ücretle... Kendisine buradan da tekrar çok teşekkür ediyorum. Bu işin piri, iyi insan, iyi doktor!..bunu bizzat anladım,yaşadım . Saygılar, sevgiler.

mustafacamci1977

Moderator
Yönetici
Moderator
Enst.
KORG PA 800
bu camıanın kazandıgı degerlı ınsanlardandır . bir cokkez aynı titizlıkle hizmetiyle karsılastık İş ahlakı ve insan ilişkileriyle hem müzisyen hemde teknık elemandır .camia adına kendısıne teşekkürlerimizi hezaman borç biliriz

piyanistsemir

Yeni Üye
Enst.
YAMAHA TYROS 3
Doktor abimiz banada Bi tyros 4 bulsa çevresi geniştir sanırım abimizin sesimi duyup yardımcı olursa çok sevinirim