• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

samo son updateli set pa800

3x e yükleyemedik aynı set 3 x icin link varmı arkadaslar ?

selam arkadaslar,,bu seti indirdim ama benim pax2 te sonuna kadar yüklemiyor sonuna gelince hata gösteriyor . acaba eksikmi indirildi veya sette mi yanlislik var,veya nerede hata yapiyorum.. bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim,... tesekkürler

Kardesim bendede 2x var sorunsuz yükledim orgunda 16 dk os olmsı gerekir ondan yapabilir kontrol et birde rem 256 lık olması gerekir kolay gelsin bol şanslar..

prens_paffstar kardesim..bilgilendirmen icin cok tesekkür ederim, bir arkadasim 16dk ya cevirmisti aarlari,.acaba kendi kendine zaman icerisinde 16 dk dan cikip 8dk ya dönüsebilirmi.pek ayar yapmasini bilmedigimden soruyorum..
Ama bilgilendirmeni dikkate alip kontrol edicem..tesekkür ederim..saygilar

rica ederim sen kendin dk sayfasından görebilirsin emin ol 16 sayfa ise direk yeniden indirip yükle hocam...256 mb olması gerekir reminin kolay gelsin..

Bu setteki erik dalı ritmi hoşuma gitti ve kendi kullandığım sete yükledim,tabi tek tek bütün varyasyonlar,introlar falan yüklemek baya zor oldu ve uzun sürdü,yalnız şarkının introsundaki elektro sazın birebir benzerini nerden bulurum blmiyorum,performance ve kullanılan soundlar lazım,bilen yada tavsiyede bulunabilecek var mı acaba...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri