• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Şan yardımm.

• Konbuyu başlatan gofret
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

gofret

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron XD9
Abileirm bilenler biliyor ben düğünlere babamla gidiyorum fakat bu sene babam istanbulda olacağından düğünlere tek gitmek zorundayım ama bu zamana kadar hiç dğünde şarkı söylemedim :) kendimi deniyorum evde detone olmuyorum yane olsam anlarım heralde tam emin değilim :) Bana bu konu hakkında ne önerebilirsiniz ne yapmalıyım haziranda okulum bitiyo ve memlekete gidiyorum düğünler beni bekliyo bi solist çaliştirmaktansa kendi göbeğimi kendim keserim diyorum.. Lütfen tavsiyelerini bekliyorum..

Cevap: Şan yardımm.

kendin okursen detoneni ve sesiyin güzelliğini fazla anlayamazsın...

onun için....mutlakaçal söyle ve SESİNİ kayıt et...sonrada dinle...begenirsen iş tamamdır..okumanı begenmezsen oyle bir soliste bakarsın...

sağul abicim ya denemem lazım.. kimide okuya okuya alışırsın diyo

Bence de zamanla halledersin ama tavsiyem çalarken söyleyip, tanıdığın bir müzisyenden kritik yapmasını istemen. Böylece hatalarının ya da eksiklerinin ne olduğunu net bir şekilde oraya koyup, ona göre çalışırsın. Çok da gözünde büyütme. Bence bir enstrümanı iyi çalabilen biri rahatlıkla da söyleyebilir. Çalıştıktan sonra olmayacak bir şey yok. Kolay gelsin.

yok ben söylerken çalabiliyorum istediğim gibi çaliyorum :) ama işte bilemiyorum bu şan işini halletmem lazım. nasıl abi tanıdığım bir müzisyenden kritik yapmasını isticem biraz açarmısın orayı anlamadım.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri