• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sanat Müziği Koromuzda okuduğum solo şarkı..

mfsert

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
****BABA PA800****
Üstadlar baksın bakalım beğenecekler mi ? :)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=CDKTn3q5NVk&feature=share]Yüreğime kör düğümler atılmış sultanım mükemmel ses - YouTube[/ame]

Cevap: Sanat Müziği Koromuzda okuduğum solo şarkı..

harika bir ses vede yorum.çok beğendim mfsert.yüreğine sağlık.

teşekkür ederim ferdesu hanım .. Amatörce ancak bu kadar oluyor :)

Enfes bir icra ve yorum sesinize yüreğinize sağlık.Birde burası SAÜ mü,?

Enfes bir icra ve yorum sesinize yüreğinize sağlık.Birde burası SAÜ mü,?

Evet üstad SAÜ Kongre Merkezi.. SATSO'nun korosu.. Ben de SAÜ personeliyim bu arada :)

Tebrikler doğrusu harika yorum gücünüz var.Koronun sahne duruşu da çok güzel.Bende nacizane Halk müziği korosu çalıştırıyorum amatörce

Yorumun da sesin de harika sevgili arkadaşım. Seçtiğin parça da çok güzel. Seni izlerken Hacettepedeki günlerim bir bir gözümün önünden geçti. Paylaşımın için teşekkürler. Sevgiyle kal.

tebriklerr sayın hocam yorumda ses de güzel gün geçtikce müzigin daha çok kirlendigi bir zamanda böyle sanatsal yönü güçlü yorumları vede çalışmaları izlemek müzik adına beni daha çok umutlandırıyyor çalışmalarınızın vede başarılarınızın devamını diliyorum tebrikler

Evet üstad SAÜ Kongre Merkezi.. SATSO'nun korosu.. Ben de SAÜ personeliyim bu arada :)

Aaa süper :) Sanırım geçtiğimiz cumartesiydi konser.Ona gelemedim fakat perşembe günü Sakarya Musiki Derneğinin konseri vardı ona gittim çok muhteşemler çok muhteşemsiniz tebrikler tekrardan.

hocam eserde yorumda icrada harika olmuş yüreğine sağlık... buarada video kaydını yapan yakınlarınızın eserin finalindeki coşkusu inanın benide coşturdu yürekten alkışladım sizi tebrikler...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri