• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Şarıkımı Senin İçin Nostalji BARON_

• Konbuyu başlatan BARON_
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 3K
Cevap: Şarıkımı Senin İçin Nostalji BARON_

Adem = Sanat müziği. Bence başka söze gerek yok sanırım. Sesin Sanat müziği için harika. Yorumun da öyle olunca geriye pek bir şey kalmıyor. Sağolasın sevgili dostum. Sağlıcakla kal.

Çok sağol değerli Ruhi abim benim için abilerin gülüsün sen sağol abim sevgi ile kal herdaim....

Hay ağzına sağlık abi. Nereden de buluyon böyle güzel nostaljileri. Sen bir gel hayırlısı ile koordine kuralım abi. Görev olmadığı bir periyotta gideriz Bursa'ya yine. P.tesi Çanakkale'ye gidiyorum 1 hafta yokum. Selamlar.

Hay ağzına sağlık abi. Nereden de buluyon böyle güzel nostaljileri. Sen bir gel hayırlısı ile koordine kuralım abi. Görev olmadığı bir periyotta gideriz Bursa'ya yine. P.tesi Çanakkale'ye gidiyorum 1 hafta yokum. Selamlar.

Çok sağol değerli kardeşim bu ay gelecektim ben hastaneye bazı nedenlerden dolayı sanırım haziranı bulucak bir süpriz gelişme olmazsa sevgi ile kal değerli kardeşim hayırlı görevler görüşmek üzere....

ellerine emeğine sağlık abi
parmaklarınızın ucundan dökülen duygu yüklü müziklerle birlikte,dilinizin ucundan dökülen duygu yüklü türkülerle yine dilinizden dökülen tatlı sözcüklerle cevap verme stiliniz,bizlere ne güzel örnek oluyorsunuz abi teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

ellerine emeğine sağlık abi
parmaklarınızın ucundan dökülen duygu yüklü müziklerle birlikte,dilinizin ucundan dökülen duygu yüklü türkülerle yine dilinizden dökülen tatlı sözcüklerle cevap verme stiliniz,bizlere ne güzel örnek oluyorsunuz abi teşekkürler

Çok sağol değerli Zafer kardeşim ben ne isem o şekil yazıyorum veya eserleri okuyorum yani değerli kardeşim ayrıca bir gayret yok beni tanıyanlar bilir sen gönlünle o şekilde güzel görüyorsunki senin de yüreğin bizim gibi demektir değerli kardeşim çok sağol sevgi ile kal herdaim....