• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

şarkılarımı paylaşmak istiyorum...

onurca35

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Değerli arkadaşlarım, sizlerden yararlandığım alt yapılar üzerine yapmış olduğum kayıtlarımı sizlerle paylaşıp, görüş almak istiyorum. Bilgisayarım masa üzerinde bulunan kayıtları nasıl paylaşacağım konusunda bilginize ihtiyacım var . Yardımcı olursanız sevinirim. Selamlar...

Cevap: şarkılarımı paylaşmak istiyorum...

Değerli arkadaşlarım, sizlerden yararlandığım alt yapılar üzerine yapmış olduğum kayıtlarımı sizlerle paylaşıp, görüş almak istiyorum. Bilgisayarım masa üzerinde bulunan kayıtları nasıl paylaşacağım konusunda bilginize ihtiyacım var . Yardımcı olursanız sevinirim. Selamlar...
dostum önce çalışmalarını mp3 olarak masa üstüne kaydet.daha sonra mp3 lerini yükleyip paylaşabileceğin bir web sitesi bul.ben sana bir web adresi veriyorum...mp3 lerini bu siteye kaydettikten sonra kaydettiğin web adresini
yukarıdaki link ekle butonuna girip yaz.çalışmalarını dinlemek isteyen arkadaşlar bu linkten indirip dinlerler(bekliyorum...)
çalışmalarını bu siteye yükleyebilirsin...yükledikten sonra oradaki adresleri bir yere kopyalamayı unutma...:)sevgilerimle...

Bunun için bi konu açmıştım buyur.

Bunun için bi konu açmıştım buyur.

çoğu zaman konular geride kaldığı için farkına varamıyoruz...vokallı çalışmaların ne alemde dostum?sesini çok beğenmiştim...

çoğu zaman konular geride kaldığı için farkına varamıyoruz...vokallı çalışmaların ne alemde dostum?sesini çok beğenmiştim...

Haklısın süleyman abi
burda söyleyen arkadaşım benim sesim değil süleyman abi şimdi elektro gitarcı bi arkadaşla çalışıyorum beraber bişeyler yapmaya çalışıyoruz.