• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sarmaşık Gülleri yeni BARON_

• Konbuyu başlatan BARON_
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

BARON_

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.tarcin-fm.tr.gg
Teoman Alpay ın bu güzel bestesini yaparken çok keyif aldım sevgi ile kalın dostlar....

Cevap: Sarmaşık Gülleri yeni BARON_

ağzına sağlık üstadım.. çok sevdiğim bir eser çok güzel yorumlamışsın..

ağzına sağlık üstadım.. çok sevdiğim bir eser çok güzel yorumlamışsın..

Çok sağol değerli kardeşim senin çalışmada on numara yeni demon Vural kardeşim sevgi ile kal herdaim...

Ağzına sağlık sevgili dostum. Zevkle dinledim. Sevgiyle kal.

Şarkı güzel sizde güzel söylemişsiniz ağzınıza sağlık.

Üstad ağzına sağlık, klavyenin marka ve modeli nedir, merak ettim, birde düzeltme yapayım:" Yıllar geçse de inan kalbim yine senindir"ve "sen ki içimde açan" olacak. Sevgi ile kalın...

Üstad ağzına sağlık, klavyenin marka ve modeli nedir, merak ettim, birde düzeltme yapayım:" Yıllar geçse de inan kalbim yine senindir"ve "sen ki içimde açan" olacak. Sevgi ile kalın...

Değerli rüstem kardeşim teşekürler öncelikle evet sözlerde aslında ben orjinale sadık kalarak okurum ama bunda gözden kaçmış değilde zaradan yeni versiyonu dinleyince ondan dolayı sözlerde sıkıntı olmuş gözden kaçmış benden klavyeye gelince değerli kardeşim bu altyapı bana başka bir dosttumdan ulaştı o yüzden sordum kendisine oda kendi yapmamış bu yüzden klavye ve markası konusunda ne desem yanlış olur sevgi ile kal değerli kardeşim...

hayatta kötü ses yoktur inancı ile ağzına sağlık ben sesindeki ekolü beyendim ancak duygu hissedemedim bu da benim görüşüm müziğe yeni başladım belki ondandır. başarılar