• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Casio CTK-7000

• Konbuyu başlatan ayoub
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

ayoub

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Dante TR
Arkadaşlar amatör olarak evde kullandığım Casio CTK-7000 klavyemi ihtiyaçtan satıyorum. Cihazı internetten biraz araştırırsanız profesyonel olduğunu anlarsınız. Cihazda Türk ritim ve sesleri, ritim yazma, 9 slider drawbar organ function, 64 polifoni, arpegicator, mikser, piyasadan topladığım ve kendi yazdığım 100 den fazla ritim, ses, vs. var. Mikrofon ve harici enstrüman girişi var ve bunlara DSP efekt verebiliyorsunuz. Ayrıca cihaz, wave dosyalarını okuyabiliyor ve center cancel özelliği var. SD karta wav formatında istediğiniz müziği yükleyin sahnede md ihtiyacı duymazsınız. Daha sayamayacağım birçok özelliği var. Üzerinde en ufak bir çizik, leke vs. yok. Yanında adaptörü, 2 GB SD kartı, kitapçıkları, nota standı, program, ritim, vs. CD sini de vereceğim. Kesinlikle diğer Casio modelleri ile mukayese etmeyin. Fiyatı: 900 TL dir. Tel: 0554 974 33 07 Selamlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Satılık Casio CTK-7000

Arkadaşlar ilan günceldir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Günceldir.

İlan günceldir.

Günceldir.